Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy csomó jó dolog velem a...

Egy csomó jó dolog velem a cigizés miatt történt! Attól volt bátorságom! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen nem mertem kimenni szünetben a suliból, mert paráztam a többiektől, hogy mit szólnak, vagy belém kötnek(mert jár oda pár olyan "alfahim" lénynek nevezett tróger, akik keménykednek, oda szólnak mindenkinek.

És mikor elkezdtem cigizni, simán kimertem menni! Egyszer nem volt gyújtóm, és kértem másoktól, és jó fejek voltak, elkezdtek velem dumálni, hogy nem is tudták, hogy cigizek, mert nem láttak eddig, meg minden! És már hívnak is le sokszor! Kint vayok a folyosón és oda szólnak, hogy megyek le velük?


És a friss levegőn is sokkal többet voltam mint most, a hideg -3 fokba is kimentem rágyújtani, ha 5 percre, hát öt percre!

És most nem cigizek, és úgy érzem, megint gátlásos lettem! Nem akarok lemenni másokkal, meg ott az a sok ember....


Most mit tegyek?

Esküszöm amíg cigiztem volt indok kimennem, meg elsétálnom a trafikba! Most meg inkább nem megyek sehova mondván, hideg van, messze van, inkább alszom meg minden!

Most úgy érzem megint maradok inkább bent, meg nem megyek én a friss levegőre, nincs kedvem, stb.

Régen meg tartottam cigi szünetet időnként! Most meg bent punnyadok a melegben!



2014. jan. 5. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld magad lefoglalnn valami egészségesebb dologgal, fel a fejjel te vagy az erősebb.
2014. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!