Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1000 Ft-ért veszem a cigarettá...

1000 Ft-ért veszem a cigarettát (arany Marlboro) még nem rég kezdtem a dohányzást. Csak én nem találom drágának a cigit? Ti milyet szívtok, mennyiért?

Figyelt kérdés
Cigi, ár, fajták

2014. jan. 5. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én drágának találom, mégpedig azért, mert amikor rászoktam 200 Ft volt a Sophie...Most már töltöttet szívok, mert az olcsóbban jön ki...
2014. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy drága. Ma vettem egy doboz Bondot 930-ért (ha jól emlékszem... majdnem ezer volt az is). Tehát, ha csak napi fél dobozzal szívsz el (ami nem számít még olyan soknak), az is havi 15 ezer... és biztos, hogy lesz ennyi, mert gondolom bulizni is jársz, ott meg aztán fogy rendesen.
2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én drágának találom.

nem milliomosak a szüleim, olyan átlagosan élünk.

18 éves vagyok, 8000 ft a zsebpénzem egy hónapra.

ritkán szívok, 2-3 havonta fogy el egy doboz, szóval nekem nem olyan durva, megveszem, de attól függetlenül drága. szerintem.:)


ti gazdagok vagytok? lehet azért érzed olcsónak.

2014. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztosan milliomos vagy. Valószínűleg pénzeszsák szüleid vagy svájci rokonaid vannak.
2014. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!