Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2013. februárjában abba...

Pgerda kérdése:

2013. februárjában abba hagytam a dohányzás nagy kínok között. Párhónapja egy olyan munkahelyen dolgozom ahol szinte mindenki dohányzik, és egyre többet érzem a cigi hiányát! Valamint a test súlyom is jócskán meg nőtt amióta nem cigizem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#cigaretta #Visszaszokjak
2014. jan. 7. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézegesd a cigis dobozukon levő rémképeket és inkább fuss egy kört mindig amikor rágyújtanál, a napi megtakarított pénzt pedig tedd egy dobozba és majd csodálkozz hó végén, hogy milyen nagy összeg, már 1.000 Ft egy doboz cigi.
2014. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rá ne gyújts!!!!


(én nem tudok leszokni)

2014. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már tényleg semmilyen elvonási tünet nincs, csak a pszichés függőség érvényesül, szeretnél közéjük tartozni, de testileg már nem vagy függő. Ha közéjük akarsz tartozni, úgyis rá fogsz gyújtani, de ha átgondolod, hogy miért szoktál le annak idején (gondolom volt rá okod, és szerintem nem is ment könnyen), és erre figyelsz, akkor nem fogsz rágyújtani. Te döntésed, de ne kend majd az elvonási tünetekre. A súlyod növekedése ellen abba kell hagyni a zabálást
2014. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a gondolataidat.
2014. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább februárig bírd ki, hogy egy év szünet legyen.
2014. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dragonline ***** válasza:

mindig gondolj arra hogy milyen nehéz volt leszokni


soha de soha ne szokj vissza, az első hozzászóló mondta hogy nézegesd a cigis dobozokon a rémképeket


az kell segítsen


ne ess kísértésbe, nincs már nikotinfüggőséged

2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez már csak a beidegződés miatt van. Én is hasonlóan éreztem, én rágyújtottam, rögtön el is szívtam egy dobozzal. Marhaság volt, jól nem esett, nem volt meg az a kielégülés szerű érzés, hogy ahh de rohadt jó elszívni egy szálat. Tök fölösleges. Akkor nyugodtam meg és engedtem el lélekben is a cigit és komolyan hálát adtam, hogy megszabadultam tőle.
2014. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na kibírod februárig?
2014. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hmmm
2022. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!