Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen magyar fák, gyökerek...

Milyen magyar fák, gyökerek jók pipakészítéshez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Utána néztem és találtam egy Cserjés hanga nevezetű növényt aminek a gyökerét pipa készítéshez használják, de én ilyet MO-n még nem láttam. Valaki tudna segíteni esetleg milyen Magyarországon honos fa, cserje fajtáknak a gyökere, fa része jó még pipakészítésre?

2014. jan. 8. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Te csinálnád magadnak a pipát kézileg? Miért nem veszel 1 et?
2014. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rózsagyökér.
2014. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kukoricacsutka! És ez nem vicc. Az amcsiknál elég elterjedt.
2014. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az #1-nek mondanám, hogy azért, mert meg lehet venni valamit még nem jelenti azt, hogy meg is kell venni :)

Csak kíváncsi vagyok, hogy én milyen tudnék csinálni. Szeretek csinálni dolgokat.

2014. jan. 19. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

"azért, mert meg lehet venni valamit még nem jelenti azt, hogy meg is kell venni :)"

Én is mindig nagy barkácsmester voltam. Emlékszem,, a 90-es évek vége felé egy húzókapcsolót csináltam. Nagy volt az örömöm, amikor végre félnapi munkával ugyan, de elkészült. Néhány nappal később láttam a boltban: 11 Ft volt az ára...:)

2014. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!