Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy Green smoke cigarettám...

Vulpe kérdése:

Van egy Green smoke cigarettám de bajok vannak vele! Már rég nem használtam de elővetem újra raktam bele új patront és (feltöltöttem? ) de a patronból nem jön semmi de az aksi vége világít hogy lehetne újra működésképesé tenni? Lent +info

Figyelt kérdés

Azért tettem zárójelbe a töltöttemet mert nem vagyok benne biztos zölden világít az USB-n a lámpa de a cigi vége nem lehet hogy ez ilyen típus de most nem tom valaki help?

ez a verzióm van: [link]


2014. jan. 10. 18:04
 1/1 justboy válasza:
szerintem a porlasztód romolhatott el! azzal nem tudsz semmit se csinálni max ha szerzel egy ugyan olyan tipust. amúgy meg az e cigik ha feltöltenek akkor nem világìt a vège ès ha a patron is fullon volt akkor szinte biztos hogy a porlasztó a baj.
2014. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!