Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nincs valami hasonló elfoglalt...

Nincs valami hasonló elfoglaltság mint a dohányzás?

Figyelt kérdés

Kimész a friss levegőre, és nem rágyújtasz egy szép reggel, hanem valami mást csinálsz.


Régen sokszor kimentem a parkba, leültem egy padta, és rágyújtottam, és gondolkoztam miközben cigiztem.

És ez az érzés hiányzik, csak úgy leülni a padra, nem olyan jó. :D


Van valami más, amitől úgy telik az idő? Gondolkozol egyet...

Kávézgatás, rágózás, ilyesmi más nincs amit lehet cigizés helyett?

Ezeken kivül. :D



2014. jan. 10. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából annyira nincs..
2014. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szotyi :)
2014. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szotyizás az román szokás!
2014. jan. 10. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Kimenni kimész, csak nem gyujtasz rá. Gondolkodni meg eddig sem szoktál.
2014. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bicaj, kondi, futás, gitározás.
2014. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a buszra várva, a melóhelyen ötperces szünetekben elökapod a gitárt, vagy a kávé mellé csinálsz ötszáz fekvötámaszt. Nagyon okos az elözö hozzászóló.
2014. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eljön majd az az idő, amikor egy sima padon ücsörgés is jól fog esni a tavaszi napsütésben, hidd el. Én 3 hónapja nem dohányzom, már alig várom ugyanezt, hogy élvezzem a meleget, az éledő fákat, bokrokat és a nyíló virágokat :)CIGI NÉLKÜL! :)
2014. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként amikor szükségét éreztem valamiféle cigipótlásnak, főleg munkahelyen, a következőket csináltam:

1.lementem az udvarra és meghallgattam a kedvenc számomat és énekeltem (nem érdekelt, mások mit gondolnak)

2. teázgattam

3. elkezdtem origamizni (japán papírhajtogatós művészet)-istenien lefoglalja a kezet és csodás dolgokat lehet készíteni :)

4. rágóztam

5.buszra várakozás közben: tervezgetés, zenehallgatás szintén


A kézimunka, dekorációtervezés otthonra is nagyon jó elfoglaltság, ha jön a cigizgetnék. (egyedi díszek készítése, ékszerkészítés, akár régi bútor egyedivé tevése, tavasszal virágültetés..stb minden ilyesmi pepecselős munka)

2014. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 – Te vagy a ” nagyon okos ”, mert ugye szívod a bagót, hát ehhez kib*szott nagyobb ész szükséges, mint ahhoz, hogy valamilyen hangszeren játssz vagy sportolj.

A kérdés az volt, hogy mit lehet tenni dohányzás helyett, nem pedig az, hogy az egész nap koffeinen és nikotinon élőknek mi a véleménye arról, amire képtelenek volnának.


Kérdező – sportolj , bármilyen formában. Válassz olyasmit, amit szeretsz és engedd ki általa a feszültséget. Persze ez nem elég, nyilván nem az, szükség van elhatározásra is meg fejben némi munkára ahhoz, hogy tudatosítsd magadban azt, hogy nem akarod idő előtt taccsra vágni a testedet , de miután ez megvan, nincs semmi bonyolult az egészben.

Azokban az 5 perces szünetekben meg várakozási időkben meg ( kapaszkodjatok meg, itt jön az észveszejtő része ) : léteznek úgynevezett NEMDOHÁNYOSOK, akik ez idő alatt is találnak maguknak elfoglaltságot. Ez über-újdonság mindenkinek , nem ? Hát igen, a cigi nem kell feltétlenül a kéz egyik hosszabbítása legyen, de ez már azoknak nem tűnik fel, akiknek 6. ujjukként van jelen a bagó.


Nem vagyok anti-dohányos amúgy, ez a hsz azért sikerült így, mert a kérdésnek ez volt a célja, valamint tartsák már meg azt a határvonalat azok, akik bagóznak, hogy a leszokóban levőket nem próbálják visszahúzni s ha nincs más hozzáfűznivalójuk, akkor lapozzanak tovább.

Üdv.

2014. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Cigizz tovább , én is ezt teszem
2014. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!