Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges, hogy a dohányzás...

Lehetséges, hogy a dohányzás miatt van mindig egy "csomó" a torkomban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ki kellene deríteni, hogy miféle csomó az.
2014. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell, hogy mondjam igen. Faterom pontosan emiatt hagyta abba a dohányzást (40 évig szívta). Egy hét eltelte után már alig érezte a csomót. Két hét után teljesen eltűnt neki. Eddig másfél hónap telt el neki cigizés nélkül. Azóta a mentolos cukorka a rágyújtás :)
2014. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet már gégerák. FÜLLORRGÉGÉSZ és egy gégetükrözés a legbiztosabb. Kellemetlen de aki cigizik vállalja a vizsgálatokat.
2014. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 és fél évig cigiztem és ma 11 napja hagytam abba és még mindig érzem...
2014. jan. 11. 19:11
 5/15 A kérdező kommentje:
szerintetek elmenjek valamilyen vizsgálatra?
2014. jan. 11. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy ràkos!A "csomò",gombòc érzés a torokban az a stresztől van!Semmi köze a ràkhoz vagy a dohànyzàshoz!
2014. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szia!az utolsó válaszadónak igaza van.Semmi köze a dohányzáshoz.Idegi alapon van akkor is ha nem idegeskedsz nekem is volt mélyen elnyomott régi dolgoktól.Viszont!Ezmiatt abbahagytam a dohányzást egyik napról a másikra.1 éve.elmentem tüdőszűrésre.Sőt utána hogy megnyugodjak elmentem mellkasröntgenre is egy magánrendelésre.Így megnyugodtam.
2014. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ez valami váladék féleség... akkor hogyan tüntessem el onnan?
2014. jan. 12. 15:09
 9/15 anonim válasza:
Kezd el kivizsgáltatni. Én már túl vagyok a szájsebészeten, meg a gégészeten. 6 hónapja csináljuk és mégsem lettünk okosabbak. Folytatom tovább.
2014. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Reggelente öblítsd át a szádat egy korty eredeti kisüsti pálesszel. De ne a boltban vegyél zsezses italokat, hanem Keress pálinkafőző embereket, akik valódi gyümölcsből főznek. Nekem az alkohol nem kedvencem, ezért esténként 1-2 cent pálinkát teszek négy deci teába, azzal eszek egy szelet félbarna kenyeret. A gombóc mérséklődik a torkom alatt.
2014. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!