Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Túl nagyok az elvárásaim, ha...

Túl nagyok az elvárásaim, ha elvárom a barátomtól, hogy ne cigizzen? Mert büdös és egészségtelen

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyok. Nem dohányzóként azt mondom, joga van azt csinálni a testével amit akar. Gondolom ő se tiltja meg neked hogy csokit és cukros üdítőket igyeál.
2014. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első kőrben az is elég lenne ha kevesebbet szívna.
2014. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, még nincs barátom. A jövőbeli barátomtól várom el, hogy ne cigizzen, csak is olyannal fogok járni,a ki nem cigizik. Vagy ne várjam el ezt?
2014. jan. 17. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már akkor is cigizik, amikor megismerkedtek akkor megkérheted, de elvárni nem várhatod el. Ha egy kapcsolatba úgy mész bele, hogy cigizik az elfogadást jelent.

Ha megkéred, hogy ne és nem teszi le, akkor vagy úgy döntesz, hogy elfogadod vagy úgy hogy elhagyod mert neked ez nem tetszik. Abban, hogy cigizik neki kell dönteni.

Elvárásokra nem jó kapcsolatot építeni, nem lesz hosszútávú, hamar elege lesz a másiknak, mert mindig az fogja érezni, hogy neked ő nem elég jó valamint, hogy te meg akarod őt változtatni.

Ha téged ez nagyon zavar olyan partnert válassz, aki hasonló elveket vall, mint te.

2014. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez így végülis olyan mint az ideál. Úgyertem minden lány elképzeli, hogy mi szerint jönnek be neki vagy nem a pasik. És ha neked az egyik kikötésed az hogy ne cigizzen, akkor azzal nincs semmi baj.

Egy ideig én is úgy éreztem, hogy nem tudnám elviselni ha a barátom cigizik, de aztán rájöttem hogy nagyon kevés ember van aki szívja, és amúgyis attól mert cigizik még szeretheted :) És az számít.

2014. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok : nagyon kevés ember van aki nem szívja*
2014. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem azon múlik, hogy elvárod, vagy nem várod el. Ha beleszeretsz valakibe, akkor valószínű nem fog érdekelni már, hogy cigizik vagy sem. De ha tényleg zavar a cigizés, akkor bele se fogsz szeretni ilyenbe. Engem is zavarna, és eleve a baráti körömben kevés a dohányos emiatt, meg undorodom a dohányos emberek szagától, így elég kis eséllyel szeretnék meg ilyen embert.
2014. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!