Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ízesített cigik vannak?...

Milyen ízesített cigik vannak? Amiket szinte mindenhol lehet kapni, nem csak dohányboltban?

Figyelt kérdés
Árral, és grammal is, ha lehet. Írhattok róla saját véleményt is. Köszönöm.
2009. dec. 2. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
már egy éve nem dohányzok, de mikor még szívtam, megesett, h vaníliás cigit szívtam... és ugye van mentolos is, ezt sose szerettem! Árat sajnos már nem tudok mondani! a vaníliás nem volt olyan erős, de az árát annak sem tudom
2009. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ami ízesített és szinte mindenhol lehet kapni az a mentolos,mást nem nagyon fogsz találni. De a dohányboltokban van többféle ízesített cigi is. Vaniliás,Szegfűszeges,Cherrys. Én csak az utóbbi kettőt próbáltam ki. A szegfűszegest Djarum Blacknek hívják a cseresznyéset pedig Djarum Cherrynek
2009. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
esetleg a vaniliás márkájára nem emlékszel? mert régóta keresek vaniliás cigit...
2009. dec. 2. 19:56
 4/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, sztem nem magyar cigi volt, vagy szlovák, vagy lengyel... fogalmam sins, nagyon rég szívtam már vaníliásat
2009. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

értem... azért köszi :]

2.tól kérdezném, hogy Pesten hol találok dohányboltot, ahol ki adják a cigi 17évesnek?

2009. dec. 2. 20:03
 6/12 A kérdező kommentje:
*cigit
2009. dec. 2. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló vagyok, és a második kérdésedre válaszolok! ha 17 éves vagy, sehol sem adják ki, bár vannak biztosan olyan helyek, ahol nem tartják be a szabályokat, de mostanában már ez nagyon ritka!
2009. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van pina coladas is:):P
2009. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én 14vagyok és így cigiztem. :D Szerintem újságárusnál vagy kisebb boltokban.
2009. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A vaniliás az Primus, van belőle Cherry Vanilia, és Fresh Vanilia. Meg van Lexingtonból is. De ez csak dohány, tölteni vagy sodorni kell belőle a cigit. 40 gramm 489 Ft, amiből kijön olyan 40-50 szál. Rendes, előre legyártott cigiből szerintem nincs vaniliás.
2009. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!