Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mentolos cigarettat szeretnek...

Mentolos cigarettat szeretnek sodorni. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Eddig pattintos marlbit stb szivtam,elotte blue frost szoval egy ideje mar ritkan szivok natur cigarettat. szeretnek atterni a sodros modszerre es szeretnem ha nem menne az elmeny rovasara. milyen mentolos papirt,filtert,dohanyt ajanlotok a hazi bagomhoz?

koszonom!


2014. febr. 7. 10:42
 1/7 anonim válasza:
Zöld Mátrix hüvely, szerintem jó.
2014. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet! de nem tolteni hanem sodorni szeretnem... :-)
2014. febr. 7. 10:49
 3/7 anonim válasza:

Hát három fajta lehetőség van.

Első a dohány mentolos. Ebből két fajta van Golden Gate (950ft) vagy pedig Domingo menthol (1050ft) ebből a GG nem sodrásra van. A Domingo igen.

Ha a szürő mentholos ebből van több féle is. Én a Swan preferálom, de az baromi vékony kezdésnek. Van még ha jól tudom Zen, de azt soha nem próbáltam.

Harmadik ha a papír metholos ebből csak Cool Jay van szinte sehol nem lehet kapni és drága is. Szóval ha fontos a szémszűrő akkor a dohány metholos, ha mindegy akkor mentholos szűrővel bármiféle Camel, Domnigo, Drum, vagy Golden Virginia megteszi.

2014. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha minden mentholos akkor ubermentolos cigim lesz? :-D
2014. febr. 7. 15:26
 5/7 anonim válasza:
Meg baomi drága, és valszeg keveredni fog a menthol szóval nem tudom :D
2014. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem feltétlenül szeretnél sodorni, hanem a töltés is megfelel neked akkor egy ízlésed szerinti dohány, és valami pattintós hüvely. MCT hüvely 100-150 darab, nem tudom mennyibe kerül, ez elég gyenge minőségű, kb. Club hüvely pattintóval, de van a Marlboronak pattintós hüvelye, ezt még nem próbáltam de biztos nem lehet rossz.
2016. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor a kérdést kiírtam,még nem lehetett kapni pattintós hüvelyt,de a pattintós cigit hiába imádtam,drágálltam.

Egyébként pedig már 8 hónapja nem dohányzom. :)

2016. máj. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!