Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő dohányosnak ki milyen...

Kezdő dohányosnak ki milyen cigarettát ajánlana? Kipróbáltam már egy pár fajtát de szeretnék tapasztaltabb embereket megkérdezni.

Figyelt kérdés
Az ára mindegy.
2011. aug. 12. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
kék Viceroy;)
2011. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
TE miért akarsz kezdő dohányos lenni?! Ne kezd már el, légyszi...
2011. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Inkább keress más pótcselekvést, bicaj kondi futás, gitározás, játék számítógaép cs ut flatout2 bármi jó ami nem károsítja az egészségedet.

Azért hülyeség pénzt kiadni hogy később beteg legyél, a társadalombiztosítás egy idő után nem fogja a káros szenvedélyek következtében kialakult betegségek gyógyítását 100%-ban finanszírozni.

2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én narancssárga pall mall-et kezdtem, ai akkor ízlett de később találtam egy még gyengébbet, ami sokkal finomabb is. Marlboro flavor note. Speciális szűrője van.. :)
2011. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem értem, antidohányosok miért járnak ide okoskodni.. nem az volt szerintem a kérdés, hogy ki tudja jobban lebeszélni a kérdezőt..

am kék bondot vagy kék valamit ajánlanék, azok a "sztenderd" cigik :) ha túl erős, narancs pall mall, vagy szürke bond/malbi, stb..

2011. aug. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

barna szofi, a puhadobozos. "kezdő" dohányos vagyok de mást nemigazán szívok.

antidohányosoknak: ha cigizel meghalsz, ha nem cigizel akkor is..

2011. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mekkora igazságot mondott. Én 5 évig dohányozgattam napi max 4-5 szál volt de aztán belegondoltam hogy egy ilyen hülyeségre költsek el életem végéig x százezer vagy millió forintot? Mert én nemvagyok úgy tele hogy egy hónapban 5 ezer forint ne számítana mondjuk és már kezdtem magamon érezni hogy kőkeményen függő vagyok. Ez már a sokadik abbahagyási kísérletem de már nem érzek késztetést és anyagilag is szarul állok.
2011. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne dohányozz! Csak rontod a szervezeted. De te tudod, ha előbb megakarsz halni csak gyerünk szívj el naponta 10 dobozzal kit érdekel téged ne? NE CIGIZZZZ de ha akarsz halj meg elöbb-_-
2011. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!