Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki milyen hüvelybe tölti a...

Ki milyen hüvelybe tölti a 40g-os arany Marlboro dohányt?

Figyelt kérdés

Eddig: kék Sopianae, Club Elegant, arany Marlboro (aktív szenes) és Primus Multifilter-be töltöttem. Kék Sopianae hüvellyel nem az igazi, de a Club Elegant-nál mértékekkel jobb. Végül maradtam a Primus Multifilter-es hüvelynél, a legjobb ehhez a dohányhoz. Másnak mi a tapasztalata?


+ Hogy kerülitek el, hogy kiszáradjon a dohány?



2014. febr. 14. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Arany Marlboroval mi volt a baj? Én a piros dohányt abba töltöm, szeretem. A piros se rossz, az is szenes.
2014. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Száraz dohány mellé beteszek egy gerezd almát vagy enyhén nedves zsebkendőt, hibátlan lesz.
2014. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem az Arany Marlboro szénszűrős hüvely Arany Marlboro dohánnyal nem jó. Gyenge és van egy fura mellékíze.


Száraz dohányra tényleg jó az almás megoldás!! :)

2014. febr. 15. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem, esetleg még próbáld ki a Gizeh aktiv szenes hüvelyét.
2014. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se ízlett az arany marlboro hüvellyel, aktív szenes Primus-ba töltöm én is, ez vált be a legjobban, és még olcsóbb is mint a marlboro hüvely.
2014. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gizeh Silver Tip (aktívszenes), nagyon jó arany Marlboro dohánnyal! Szinte olyan, mintha rendes arany Marlborot szívnék. Köszönöm a tippet!
2014. febr. 27. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2014. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!