Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál hatásai? Hosszabb...

Herbál hatásai? Hosszabb távon lehet tőle valaki agresszív, olyannyira, hogy például a barátnőjét bántja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2014. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
egyszer próbáltam ki, nagyon rossz élmény volt,nem tudom hogy hosszú távú hatásai milyenek lehetnek,de inkább szívj rendes füvet :) hidd el,sokkal jobb
2014. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Herbálról roviden a saját tapasztalataimat szeretném megosztani: kb két évig napi szinten szívtam, volt,hogy sima zölddel kevertem,úgy valamivel nyújtotta az érzést. Körülbelül fél óráig van benned, azután lejössz róla, de sokkal intenzívebb,mint a zöld. Úgy érzem eléggé rá lehet állni, és hozzá lehet szokni. 4-5 alkalommal nagyon rosszul lettem tőle, nagyon vert a szívem, azt hittem, hogy meghalok, nagyon féltem, pánikrohamot kaptam. Aki nem tudja kezelni, jobb ha nem is kísérletezik, nekem hál Istennek ott voltak a barátaim. Az a legrosszabb az egészben, hogy pontosan nem tudod, hogy mit szívsz, nagyon sok fajtával találkoztam, volt amiben kék kis virágok voltak, volt,aminek konkrétan higito szaga volt. Van ezer fajta, szintetikus szar. 2-3 slukktól annyira megborultam, hogy konkrétan nem vágtam hol vagyok, volt, hogy magamban beszéltem tőle. Komolyabb dolgot soha nem próbáltam, ez is elég volt... Azt hallottam, hogy a citromlé lehoz róla, ha nagy para van...nem próbáltam. Elég zombi lettem tőle. Ha már szívtok akkor jó szegedi zöldnél nincs jobb, ezt a szart meg felejtsétek el. Szívproblémákat okozhat. Amikor abbahagytam, kb két hónapig folyamatosan flasheltem, azt hittem, hogy megbolodulok és soha nem fog elmúlni, nagyon féltem, pánikbeteg lettem tőle. Elmentem elterelésre, mert fogalmam nem volt arról, hogy meddig marad bennem, azt hittem, soha nem múlik el az érzés. Kórházban is voltam, valamint pszichiáterhez járok. Azóta sokat sportolok, nagyon megszenvedtem az elso par honapot, azt hittem megbolondultam.A kapcsolataimat tönkretettem, nem érdekelt semmi. Hosszú ideig xanaxot, frontint és rivotrilt szedtem, mert a semmiből néha amikor sétáltam flashbackjeim voltak. Ami a mai napig is néha rámtor,amikor setalgatok a semmibol. Nagyjából helyrejöttem, de depresszióval szenvedtem sokáig. A lényeg, hogy ha szívtok, akkor dobjatok össze rendes zöldre,mert ez a szar tonkrebasz elég rendesen.
2014. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lilipot15 válasza:
88%

Saját tapasztalat:


kb 3 éve herbálozok rendszeresen, igaz volt 9 hónap tisztuló fázisom közben.

Barátom mutatta nekem én előtte csak rendest szívtam.

Az h biofű szerintem csak a szinéhez van köze(bár nem feltétlen)


Szóval olyan állaga van mint a fűnek, csak ezt nem a földből húzod ki, hanem laborban állítják elő!

Hatásai:

-eufória

-kordinációs zavarok

-nagy testhő

-szapora szívveré


Igazából már egy-két slukk után érezhető némi hatás!

A sima fű-től annyiban tér el,hogy laborban állítják elő,legális(folyamatosan tiltják c -listán)sokkal erősebb és intenzívebb a hatása.Minden amit bódúlt állapotodban tapasztalsz 2-3x gyengébb rendes zöldel. Időben nem tart olyan sokáig mint egy rendes blant, de találkoztam már olyannal aminek egy körömnyi adagot raktam a cigimhez és vagy 2,5 óráig nem tudtam magamról. De ez a hatóaanyagtól, a damianától,az acetontól és még ezer más befolyásoló tényezőtől van.


Az az ismerős aki megismertette ezt az anyagot velem akkoriban volt 15 éves! Én figyelemmel kísértem (évekig együtt szívtunk) a változását most így bő 3 év után volt szar látni barátomon, hogy egy gyengébb szervezetett milyen módon tud elpusztítani! Az elején először csak köhögött szédelgett, aztán jöttek a keményebb tünetek: -orvérzés

-hányás

Most már 18 éves és egy hónapja két hétig kórházban volt mert a herbál miatt legyengűlt az immunrendszere. Csak megfázás lett volna.


Nem akarok senkit elijeszteni hogy kipróbálja, én amióta elkezdtem azóta csinálom(19voltam). Hosszutávon csak azt vettem észre h huzamosabb idő után keményen visszavesz az agykapacitás.


Én mióta megismertem azóta szeretem!


Drog,ez tény, káros is? IGEN


De amig ha ezzel fognak meg az utcán addig egy ejnyebejnyével megúszom, 1gramm rendes fűért meg leültetnek... Szerintem én ennél maradok amig nem lesz jobb! Olcsóbb is mint a rendes, intenzívabb is és bárhol rágyújtok ahol akarok :D

2014. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó,még mindig csinálod?
2017. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!