Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondaná nekem valaki hogy...

Rawe88 kérdése:

Elmondaná nekem valaki hogy mit tapasztalt az után hogy lerakta a cigit?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy : lett e valaki fittebb ? Kevésbé fáradékony? levert hangulatú? a potenica javult e? vagy esetleg volt e elhizással probléma? Kérlek irátok le ti hogy éltétek meg.

2014. febr. 16. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem vagyok dohányos de az ismerőseimről elmondom mi történt:


1-3 hónap barna köpetek és köhögés(tisztulási idő)

kis súlyfelesleg jön fel (beindul a keringés)

aztán ha normálisan eszel és edzel: 20-30%kal több erő, normális testalkat.

a potencia lelki dolgok kérdése is, de mindenképp javít rajta.

2014. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
3 hét után egyre kevésbé hiányzik meg tudok inni úgy egy kávét h ne őrülnék meg a cigi miatt :)
2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem föleg a vérnyomásom miatt kelleme letennem... nemsokára letelik az elsö 24 óra cigi nélkül.. Remélem nem leszek gyenge! Ha sikerül valami nagy dolod lesz a jutalmam. :)
2014. febr. 17. 16:37
 4/14 A kérdező kommentje:
kb 10 éve cigizek.. Ha sikerül leazokni varratok egy tigrist magamra :-) (úgy is évek óta akartam már)
2014. febr. 17. 16:39
 5/14 A kérdező kommentje:
leszokni*
2014. febr. 17. 16:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokan írták korábban, hogy jobban érzik az ízeket.
2014. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen javult a szaglásom,és az ízérzékelésem,megnőtt az étvágyam,de elkezdtem kondiba járni,igy nem zsírként,hanem izomként szedtem fel pár kilót.A vitál kapacitás is megnőtt,pl nem lihegek ha fel kell mennem 4-5 lépcsőfokot.S ami még nagyon fontos megmarad egy csomó pénzem,és az az idő amit a cigaretta elvesz az életből sokkal hasznosabb dolgokkal telik.Sokkal több minden érdekel azóta,jelentősen nőtt a motivációm a céljaimmal kapcsolatban.Egy szóval sokkal egészségesebbenek érzem magam.
2014. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ez az érzés csak úgy születik meg,ha valóban lemondasz a cigarettáról,mert ha csak kényszerből teszed le,és nem a saját meggyőződésed hogy erre többet nincs szükséged,akkor kísérteni fog,sóvárogni fogsz utána,és ez elveszi a figyelmet azokról a jó dolgokról amit a füstmentesség ad neked. A "lemondás"szónak nagy jelentősége van,mert az csak akkor lemondás ha utána nem harcolsz önmagaddal. Eldobni csak ugy lehet a cigarettát,és minden mást,ha mindkét kézzel elengeded! Ha az egyikkel kapaszkodsz belé,az nem eldobás,az csak maximum egy hosszabb szünet két rágyújtás között,ami akár több hónap vagy év is lehet,de le lehet ugy mondani,hogy már egy hét után tudod,hogy soha többé nem fogsz rágyujtani... Előző voltam
2014. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A barna köpetet cáfolom! Amikor a cigis abbahagyja a dohányzást valóban van egy ideig köhögésinger,de ez csak pár nap,nem 3 hónap,és semmiféle barna köpet nincs.
2014. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb az első 3 hétben nagyon hiányzott, de utána már egész jó volt. Nem híztam el, nem ettem többet, mint azelőtt. Viszont sokkal jobban esett az étel amit megettem, élveztem, hogy már nem vagyok olyan büdös, mint egy görény, a kezem sem bűzlik.
2014. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!