Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mennyire káros, illetve...

Ez mennyire káros, illetve van-e rajta kívül valaki aki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy én napi 1 szálnál sosem szívok el többet, közepes erősségűt vagy gyengét (kék multifilter, néha női cigi, ilyenek), és nekem ez így teljesen jó, ennyi pont jól esik de nem kívánok többet, és mások régebben mondták, hogy "jaj, a végén úgyis az lesz hogy nem is bírok nélküle élni" de NEM. szóval ez káros, vagy még az eltűrhető kategória? ismertek olyat aki hasonló helyzetben van?
2011. okt. 1. 20:22
 1/3 patri100 válasza:

szerintem ha igy vagy vele könnyen le is tudnál szokni.:)

de szerintem ez igy nem annyira káros mivel sokan egy nap 2-3 dobozzal szivnak és mégsem halnak bele.

2011. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Matthew001 ***** válasza:
Figyelj, én 7es errőségűt szívok és abból is 1 v. másfél dobozzal. Eddig semmi problémám nem volt. Egyetlen egy száltól semmi bajod sem lesz. Ráadásul simán le is tudod majd tenni. :)
2011. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de jó, pont ezeket a válaszokat vártam. :) köszi mindenkinek!
2011. okt. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!