Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az, hogy még cigizni sem...

Mi az, hogy még cigizni sem tudok? Ti hallottatok már ilyen beszólást?

Figyelt kérdés

Párszor kimentem cigizni a többiekkel a szünetben, ami elég hülyeség volt, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy az egyik osztálytársam szokott oltogatni, és szóba jött, hogy én még ehhez, ahhoz is béna vagyok emberileg!


És beszól nekem a gyerek, hogy "te még cigizni se tudsz rendesen! Láttam, nem tüdőzted le! Még ahhoz is béna vagy!"

Mondom: "Miért akkor hogy cigizek?"

-"Beszívtad a szádba, de nem a tüdődbe! Még ehhez is béna vagy!Láttam!"

Mondom: "jól van, sőt a fülembe szívtam!..."


Hogy a fenébe lát bele a tüdőmbe, számba? Lehet röntgen látása lenne? xD


Ti hallottatok már azzal sértegetni valakit, hogy még cigizni se képes rendesen? :D



2014. febr. 16. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet látni, hogy letüdőzöd-e...én is szoktam látni hogy letüdőzi-e valaki...nem tudom miből, csak látom.

de ilyennel oltogatni..ez valami fogyatékos? vagy hányadikos?

2014. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ezt a kuturt...:D Egyebkent latni, ha nem tudozod le, en sem szoktam, mashogy jon ki a fust, es rovidebb ideig tartod lent. Meg ez aztan nagy katasztrofa, tudod mti, megyek en is elasom magam, nem tudozom le a cigarettat, medve anyam... Inkabb vizipipazz, azzal menni fog, es finomabb is...xD
2014. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, hallottam már ilyent, s ezt pont akkor mondják, amikor nem tüdőzöd le. De ha szünetben jársz cigizni, akkor gondolom 18 sem vagy, szóval csak tanulj szépen, s majd ha már lesz saját fizud, akkor vegyél cigit. 21/N
2014. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tüdőzöd le, akkor szinte egyszerre jön ki az egész füst, ha letüdőzöd akkor egyenletesebben.
2014. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
X'D Most már igen, hála neked:D:D Köszi:D:D:D
2014. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szívesen! :D

És kérlek, ez gimnázium 4. osztály! :D

2014. febr. 16. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazhattak volna másképpen.
2014. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Látszik az emberen,hogy kezdő dohányos,vagy már belenőtt a cigi a mindennapjaiba.Engem is szóltak meg kezdőként.

Hál Isten sikerült leszoknom róla

2014. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, hallottam már. Szerintem eleinte ezt sokan megkapják.

Simán lehet látni, hogy valaki letüdőzi-e vagy sem. Ebből is látszik, hogy még tényleg tapasztalatlan vagy. De ez inkább jó.:)

2014. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A füst sűrűsége, a bent tartási idő, és a szívás erőssége alapján egy gyakorlott dohányos megtudja mondani, letüdőzted -e. Ha mindenképpen le akarod tüdőzni, de nem tudod hogy kell, szívd a szádba a füstőt, majd rá levegőt.


Ezzel később tudsz játszani is. Hagyod hogy a szádból a füst elkezdjen "szivárogni", majd visszaszívod. Látványos.


Ha viszont nem zavarnak a beszólogatások és/vagy nem akarsz megfelelni nekik, ne tüdőzd le, így nem olyan egészségtelen.

2014. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!