Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül egy doboz...

Mennyibe kerül egy doboz pattintós Marlboro?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy van több fajta, red beyond, gold beyond és silver beyond. Leírnátok miben különböznek?

2014. febr. 17. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pattintós? :D az mit jelent....én Gold-ot veszek 19Száll kereken egy ezres..bár most fentébb megy megint :/ rohadjanak meg a dohányboltok
2014. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
el kell pattintani és akkor lesz mentolos, de én nem tudok semmit:D most kezdtem el csak sigarettázni.
2014. febr. 17. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem 950ft. A red beyondban 8 mg a kátrány és 0,6mg a nikotin, a goldban 6mg a kátrány és 0,5mg a nikotin a silverben meg 4mg a kátrány és 0,3 a nikotin. Ne vegyél ilyet, nem rossz meg elmegy, de ez nem igazi dohány. Vegyél kék vagy szürke (inkább kék) Dunhill Master Blendet, az ezerszer jobb minőség és nincsenek benne olyan adalékanyagok (vegyszerek) mint a sz@r marlboroban
2014. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de cuki vagy utolsó:) köszönöm, megfogadom:)
2014. febr. 18. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként még egy tanács: ha már cigizel, és tönkreteszed magad akkor tedd azt a legjobbal :D Szóval az ilyen Bond, Multifilter, West, Viceroy, Golden Gate ilyesmi.. amin látszik hogy rossz minőségű. Helyette ha tanácsolhatom akkor szívj Dunhillt, Davidoffot, Lucky Strike-ot, Marlboro-ból a nem pattintósakat (Főleg arany és piros; a gold touch ami vékonyabb arany marlboro az szintén tele van vegyszerekkel). Camelt, Pall Mall-t, Kent-et, Chesterfield-et is szívhatsz. És a szofi akármennyire is munkás proletár ciginek tűnik, nem az, sőt ízben szerintem kifejezetten jó meg legalább magyar a sok külföldi cigi mellett... :D de inkább ne cigizz, nagyon rossz lesz amikor le akarod tenni, egész nap csak arra tudsz gondolni , ki nem tudod verni a fejedből a cigiket, és igazából meghatározza az életedet. Nem sok értelme van, és rámegy inged-gatyád. Én egy szót sem szólhatok mert dohányzom, de fogadd meg ezt a tanácsot, hogy nem szívsz olcsó cigiket:D
2014. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezüst pattintós malbi 1010 és az arany is szintúgy. Egyelőre... Igaza van az előttem szólóknak, ha már cigizel "megéri" a jobbat venni. UI.: Nem lebeszélni akarlak, de a legjobb, ha el se kezded. Kérdezd meg az ismerőseid, 90+%, azt kívánhatja, bárcsak sose szívott volna. Legyengülsz, alig bírsz felkelni reggel és arra gondolsz, hogy lesz-e olyan nap amikor nem gondolsz majd a cigire. Lesz egy csomó leszokási kísérleted, mire rájössz, hogy rászoktál és sajnos nem olyan egyszerű, mint akik azt állítják, hogy letettem és nem kívánom. Tapasztalat. :/ Ha mégis elkezdnéd, legyen a fejedben, a mértéktartás, mert a "buliban 2 slukktól könnyű eljutni a napi 1+ dobozig. Arról nem is beszélve, hogy lassan arany árban van 1 doboz.
2014. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

pattintos marbi: 1010ft

dupla pattintos 1040ft

2014. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!