Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több egészen fiatal gyerek cigizik?

Figyelt kérdés
Manapság sok gyerek cigizik(ráadásul van aki pl. már 6 évesen is!). Ez vajon miért van?

2014. febr. 22. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Fiatal alatt gondolom általánosságban azért nem a 6 évesekre gondolsz.

Régen is így volt különben, sőt.

2014. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a 6 éves sztorit honnan veszed? :D
2014. febr. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Kisebbségieknél szokás, én is láttam már 6-7 éves gyereket cigizni, nem is egyet.:D
2014. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
27%
Én személy szerint nem sűrűn dohányzok de előfordul hogy napi 8-9 órám van azután jól esik egy szál cigi..
2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x) ***** válasza:
76%
Manapság nagyon erős a csordaszellem, ha a "menő emberek" cigiznek, akkor egy könnyebben befolyásolható gyerek is könnyen elkezdi, mert azt hiszi, hogy akkor majd elismerik. De egyébként én úgy veszem észre, hogy sokkal több problémája van mostanság a tizenéves korosztálynak. Az anyja apja dolgozik, vagy kisebbségiek esetében esetleg kocsmázik egész nap. Nincs a gyerekre idejük, azt csinál amit akar. Aztán ha holt fáradtan hazamegy a szülő akkor meg veszekedés, kiabálás egész este, ami felőrli a lelkét egy gyereknek. Keres valamit, ami megnyugtatja, és máris elszívta az első szál cigijét. + tegyük hozzá, hogy ahol a szülők cigiznek, ott nagy valószínűséggel a gyerek is fog.
2014. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Predator14004 válasza:
Én be vallom őszintén hogy úgy volt nálam hogy az osztályban van egy menő gyerek aki az ő barátja az már menő stb.És annak a gyereknek a legjobb barátja egyszer elcsorta az apja elektromos cigijét és behozta a suliba.Mindenki szívott belőle mert a menő gyerek is szívott belőle és akkor az már menő.Na lassanként a helyzet annyira leromlott hogy a menő gyereknek 1 doboz=2 nap.Én is szívtam belőle hát miért ne?Én is szerettem volna menő lenni stb.Még mindig ugyan abba az osztályban vagyok de ők még mindig cigiznek akikben meg van annyi lélek és erő hogy ellenálljon neki az ellen áll pedig néha tényleg megnyugtat.A felnőttek azt hiszik hogy: Ó nézd a pisis ki 13 évest semmi dolga nincs semmiért nem kell aggódjon semmiért nem kell idegeskedjen.Az igaz hogy a felnőttnek is elég sok oka a az idegeskedéshez de a tininek is van egy-kettő aminek gyakran az oka a tanár/szülő vagy a kettő együtt.Nálam így volt
2014. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!