Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azokat, kérdezném, akik...

Azokat, kérdezném, akik leszoktak a dohányzásról. Nektek hogy ment utána a "nagydolog"?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel,akik sok évig (legalább 5), erősen dohányoztak és úgy szoktak le. Ugye nem kell részleteznek a cigi+kv kombo reggeli jótékony hatását..mi lett,miután letettétek a bagót? Többek között ettől tartok leginkább a leszokásnál..nekem alapból is problémás,mi lesz,ha még nehezebb lesz?
2014. febr. 22. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Több ,mint 20 évig napi 2 dobozzal szívtam, mielőtt leszoktam. Semmi nem változott, hogy a kérdésre is válaszoljak.
2014. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
18 év után hagytam abba a cigit, és semmi nem változott, talán a kávé is elég lesz önmagában a kellő hatás eléréséhez. :)
2014. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó lenne..csak azért kérdezem,mert nekem ha kimarad a reggeli rutin, akkor lőttek a kakinak..pl ha elalszom és késésben vagyok a melóból. Apám élettársa pedig, aki szintén ettől tudott wc-re menni, letette a cigit, és két hétig (!!) nem tudott. Majdnem dokihoz ment, amikor végre hatott a hashajtó..akkor ez egyéni eset?
2014. febr. 22. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor akik nem cigiznek, nem is szoktak kakilni szerinted?
2014. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
17 évig szívtam, és nekem belassult az emésztésem, pedig a kávét nem hagytam el.
2014. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem pont hogy megjelentek a hasmenések reggel mikor leszoktam. Gondolom egyénfüggő.
2014. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

02-22 23:27


Nyilván tudom a székletürítés rejtelmeit eü-s vagyok.

Én spec. 10 éve szívom, és azzal indul a reggelem, kv+cigi és akkor kaki..ha ez a rutin kimarad, akkor nem megy utána egész nap. Teljesen beálltam rá. És ezzel így van a legtöbb ismerősöm. Ha leteszem, nem lesz rutin, nem lesz széklet..ettől tartok. Különben míg nem cigiztem, sokszor napokig nem volt. Ami nem gáz,csak ha nekem 2 napig már nincs,akkor iszonyat be tudok görcsölni,hashajtóra meg nem akarok rászokni..

2014. febr. 25. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok és ugyanazt írtam, mint a második... Ha nem jó a válaszom indokoljátok meg, hogy verjelek a tökömhöz benneteket...
2014. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,én zöldet adtam mindenkinek..:) Neked is!
2014. febr. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!