Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 15 szál barna Szofi cigi...

Napi 15 szál barna Szofi cigi nagyon káros 14,5 évesen?

Figyelt kérdés

Naponta 15 szál otthon töltött barna Szofi cigit szívok.

12,5 éves koromban szoktam rá azóta rendszeresen dohányzom.

Szerintetek ez mennyire káros?

Csak értelmes válaszokat,ilyenek nem érdekelnek,hogy nem vagy menő,mindjárt meghalsz hülyegyerek stb...



2014. márc. 21. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az.
2014. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is nagyon káros lenne, ha csak passzívan dohányoznál. Tök mindegy, hogy barna szofi, elöl v. hátul töltős.
2014. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden korban káros, főleg ilyen fiatalon. Mondom ezt úgy, hogy csak 2 évvel vagyok idősebb nálad :)
2014. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon káros, ez még egy felnőttnek is az lenne. Te pedig még fejlődésben lévő szervezet vagy!
2014. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az gáz.
2014. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy káros a szervezetedre, úgyhogy csak a szokásos prédikát tudnám írni, persze azt mindenki tudja...


Egyébként nem értem mit vársz tőlünk(?), hogy dicsérjünk meg? Szerintem te is tisztába vagy vele, hogy előbb-utóbb bajaid fognak származni belőle (ne értsd félre).

2014. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem, és napi 4-5 szálat szívtam. Csupán tapasztalatból mondom, hogy tényleg jó érzés cigizni, mármint egy stresszes sulis nap után nincs annál jobb. DE! Felfigyeltem, hogy pár évvel később kb 100 méter futás után teljesen kifulladtam, és eszméletlen sok pénzbe került, csomószor loptam anyámtól pénzt, ami szerintem a legocsmányabb dolog. Állandóan bűzlöttem, és mindig piszkáltak barátaim is, hogy takarodjak arrébb ha cigizni akarok.


Miután egyetemre mentem se anyám, se a tanárokat nem érdekelte mit csinálok, úgyhogy napi 8-9 szálat szívtam, és rájöttem, hogy le kell tennem. már lassan fél éve próbálom letenni, de még mindig nehéz.


14 éves vagy, nem ítéllek el, vagy ilyesmi (mondom, hogy ennyi idősen kezdtem kezdtem), de most rakd le amíg még nem késő. És talán most még nem érdekel ez az egész, de rájössz idősebben, hogy ROHADTUL KÁROS!

18/F

2014. márc. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé káros főleg ennyi idősen.
2014. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Csak az a baj,hogy már nagyon rá vagyok szokva.

Az elmúlt két évben annyira az életem részévé vált.

Reggel felkelés után cigi,iskola után cigi,eszek utána cigizek,tanulás közben,lefekvés előtt stb...

Próbáltam már leszokni,de egy napot sem bírtam ki nélküle.

2014. márc. 22. 11:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig meg kellene próbálnod (nem kell feladni hidd el hogy sikerülne te vagy az erősebb) újból előbb utóbb biztos sikerülne minél hamarabb szoksz le annál jobb később még nehezebb lesz.
2014. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!