Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál kipróbálása, baj lehet...

Farmer kérdése:

Herbál kipróbálása, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Haverom herbált szív régóta,és azt mondja nem lesz bajom tőle,ha egy slukkot szívok. Én még sima cigit se szívtam,lenne bajom tőle hogy ha egy kis slukkot szívok? :)

2014. márc. 25. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Lehet. Egészséged is megszenvedheti, s a rendőr bácsik is elnáspángolhatnak. Meg azt is, akitől szerzed.
2014. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A rendőrtől nincs szarás,van eldugott hely.. De ha csak egyszer próbálom ki akkor is?:)
2014. márc. 25. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy rá akkor igen. Ismerek olyat aki évek óta szívja és látszólag semmi baja és olyat is aki pár slukk után majdnem elájult annyira beparázott.

Én a helyedbe ki se próbálnám, ha nagyon akarod akkor inkább rendes füvet szívj elsőre.

2014. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2-3 éve egy "kicsit" részeg voltam, majd haverom a kezembe nyomott egy cigit. Tényleg sokat ittam és jóhiszemûen szívtam pár percig, majd leestem a kanapéról. Csak utána mondták el, hogy mi is volt az. Biztosan az alkohol is hatással volt a reakciómra, de így visszagondolva nem próbálnám ki újra. Az illata sem olyan kellemes... Szerintem nem érdemes kipróbálbi. Sok rosszat tud okozni. Ha nem is fizikailag, és nem azonnal, de szerintem inkább lelki problémákhoz vezethet. Egy slukk, csak egy slukk. (Feltéve, ha meg tudsz állni egynél.) Nem fog megártani. De gondolj bele, hogy 1 slukknak valószínüleg hatása sem lesz. Felesleges. Többet meg azért ne szívj, mert hidd el nekem csak bajt okoz. Rossz útra terelnek az ilyen dolgok. Inkább vigyázz magadra. Ez persze a Te döntésed. :)
2014. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 éve szívunk haverommal õ 2 hónapja áttèrt erre a szarra anyagi okok miatt, most zárt osztájon van, mert szerinte mindenki õt figyeli... paranoiás, menekül a semmi elõl... azt az 1000ft árkülönbsèget nekem ez nem éri meg...
2014. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én számtalan embert ismerek, aki szív/szívott herbált, de komoly baja semelyiküknek sincs belőle. Persze, van egy-két kissé züllött arc, aki napi szinten tolja, de nemhiszem, hogy vészesebb lenne mint az alkohol. Persze embere válogatja.
2014. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cli_hlt ***** válasza:

Igen, a "herbálokkal" (amik ugye random szintetikus cuccok) nem az a baj, hogy rögtön csinálnak valami nagy galibát, hiszen akkor el sem terjedtek volna.


A gond az, hogy 0 tudás van arról, hogy mi a hosszú távú hatása ezeknek.


A kannabiszról legalább tudjuk, hogy hörghurut és némi rövid távú memória romlás a jutalma a heavy smorekeknek. Ezekről nem sokat tudni.


Persze eltelt már néhány év az első csomag Spice óta, de mivel rögtön ment minden C listára, és ezen túl mindenki nagyjából letojta, hogy mi lesz a fogyasztókkal, így nem volt (de lagálábbis nem láttam) komoly felmérést arról, hogy mi a csoda lesz, ha valaki 5 évig folyamatosan tolja ezeket.


Ráadásul a hatóanyagok is cserélődnek, ezért azt sem könnyű belőni, hogy ki mit fogyaszt. Ha kíváncsi lennék arra, hogy JWH-018 fogyasztókkal mi lesz 5 év múlva, nem tudnék rá választ találni, mert senki sem tudja a herbálozók közül, hogy ilyet fogyaszt-e.


Új-zélandon most csinálnak erre egy új szabályozást: konkrétan bármilyen designer cuccot lehet majd árulni, ha bebizonyítják róla, hogy a kockázatai egy adott határ alatt vannak. (Kissé leegyszerűsítve.)


Ha ezt bevezetik, akkor 5-10 év múlva jó eséllyel sokkal többet tudunk majd ezekről.


Addig is a kérdező kérdésére a válast:


"Nem lehet tudni, jó eséllyel semmi bajod nem lesz. Egy pici eséllyel meg lehet, hogy igen."

2014. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régebben toltam napi szinten... Olcsó és keményebbet üt jóval mint a rendes fű. Néha már túl "erős" is volt , nyomasztó , nem lehet leírni. Volt olyan is hogy az utcán toltuk 1 sarkon --> [képszakadás] már a haver fürdőkádjában ülök. Vagy volt hogy a nyílt utcán emberek között estem szándékosan pofára mert azt hittem hogy álmodom és fel akartam kelni. Láttam már tőle embert kikészülni nem gyengén , összeesni , rohamot kapni. Én nem mondok véleményt hogy próbáld e vagy nem , a te döntésed. És igen ha olyan az "anyag" 1 mély slukktól el lehet már szállni igen komolyan. De ez az elszállás nem olyan mint a normális fűtől , hanem furcsa , nyomasztó. Máig nem értem hogy miéert szívtam hónapokig mert semmi igazán jó nincs benne , csak hozzászoksz. Próbáltam elég sok mindent , de az egy ami igazából nem is jó. Zombi leszel tőle, egy agyatlan zombi. És ha mégis kipróbálod legyen vki értelmes is a közelben mert láttam már olyat hogy a mentő vitte el herbál miatt. Igaz mi a végén már nem 1 pakkot raktunk a cigibe.
2014. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2014. márc. 27. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa hatásokat tud okozni a herbál. Úgy tudnám leírni hogy amíg a fű szívása után fokozatosan éred el azt a "high" állapotot, addig a herbál pár slukk után képes feldobni a hegytetőre.

Hirtelen kapod azt az intenzív betépettséget és parásabb a sima fűnél.

Viszont amikor már úgy érzed, eleged van és paraflessek jönnek akkor általában véget is ér a hatás.

2014. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!