Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy szál cigim, amit...

Van egy szál cigim, amit egyszer már meggyújtottam, kb.2-t szívtam belőle és eloltottam 2 hete. Elszívható még? Lesz valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyszer már meggyújtott és elhamvadt cigaretta a legrosszabb. Elszívhatod, de nem teszel jót magadnak. Inkább dobd el!
2013. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A dohányzás alapból nem tesz jót. De attól plusz bajod nem lesz ha az eldekkelt cigit újra meggyújtod!
2013. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Lesz-e bajod cigitől? Füst a tüdődbe, dehogy lesz bajod. Mondjuk néhány szervednek persze nem éppen jó, a rák az bajnak számít? Egy száltól nem lesz semmi.. jó az. Jó sz.ar milyen kérdés ez?
2013. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arra irányult, hogy káros-e a dohányzás, én azzal teljesen tisztában vagyok, hogy káros. A kérdésem arra irányult, hogy egy olyan cigaretta elszívása okoz-e valami külön gondot, amit egyszer már meggyújtottam, de szinte azonnal el is oltottam. Amúgy végül, mivel a szűrős oldala még hófehér volt, ezért levágtam azt a kis részt, ami már megégett és elszívtam. A mentolos aroma az már nem volt benne, de ezen felül nem éreztem semmi rendkívülit. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2013. jún. 3. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársaim úgy csinálták ha már nem tudták befeejzni hogy kipöckölték a parazsat, és úgy tették el. Így elvileg nem változik az íze, viszont ha az elnyomott ciginek rossz íze van. Legalábbis ezt mondták.
2013. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jelentéktelen hogy elaludt-e a cigi és újra gyújtottad vagy sem
2013. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak nálam a két meggyújtás között eltelt két hét, ezért gondoltam, hogy megkérdezem inkább.
2013. jún. 3. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóan mocsok íze van, mintha a hamutálból villával késsel megennéd a hamut aztán megrágcsálnád az elnyomott cigiket.

A ciginek nincs szavatossága, asszem ha sokáig állni hagyod akkor max erőssebb lesz

2013. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!