Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik dohányoztatok, éreztetek...

Akik dohányoztatok, éreztetek valamit miután letettétek?

Figyelt kérdés
úgyértem h tényleg érezni az élettani hatását miután ki ment a nikotin ? jobb koncentráció képesség, teljesitőképesség, esetleg tisztábban gondolkodtok ? mennyi idő után, nap/ hét eltetével ? mi a tapasztalatotok ? vagy nincs sok különbség ?.
2014. márc. 30. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érzek semmit,max nincs dohányfüst szagom,nem vagyok büdös tőle.

Amúgy 5 éve nem gyújtottam rá,de néha még mindig nagyon rá gyújtanék,bár nagyon ritkán jut eszembe,de eszembe jut.

2014. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
~1 hónap mire kiment a nikotin "éhségem" rettenetes ökrendezések közepette. ekkor kell erőt venni nem venni cigit kézbe! Semmi olyat nem vettem észre amire kíváncsi vagy, csupán jobb lett az étvágyam.
2014. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne várj semmi hirtelen, ugrás szerű javulást. Ugyanúgy lassan javul az állapotod, mint ahogy a dohányzástól is lassan romlik. Ha nem figyelsz rá, akkor semmit nem fogsz észrevenni, csak ha visszagondolsz, hogy pl. egy-egy nap után mennyivel fáradtabb voltál míg dohányoztál, akkor esik le, hogy mennyivel könnyebb cigi nélkül.
2014. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb lett az étvágyam, fizikai terhelést jobban bírom, sokszor vagyok idegbeteg, lelassult az anyagcserém,jobb lett a szaglasom, nem vagyok nullán hó végén, jött fel egy két kiló.
2014. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 125kg voltam mikor leszoktam, rá 1-2 hónqppal meghatványozódott a mozgásvágyam, ahogy egyre jobban kaptam levegõt, most 80kg alatt vagyok.
2014. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm, értem! szerintem a leszokás következtében pont hogy felgyorsúl az anyagcsere kitágul az érrendszer. Tehát akkor megérte letenni :) én is gondolkozom rajta már egy ideje hogy elkéne hagynom, s helyette egy egészségesebb sportos életet bevezetni. csak először biztos nem lesz könnyű..
2014. ápr. 1. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha leteszem, piszkos lesz. Ha úgy szívom, afta lesz a számban.
2014. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!