Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan szerzik a fiatalok a...

Honnan szerzik a fiatalok a drogokat?

Figyelt kérdés
Nekem ez mindíg is rejtély volt.Soha senki nem jött még oda hozzám hogy nem kell-e egy kis ez vagy az.Soha nem látok ilyesmit,mégis nagyon sok fiatal füvezik vagy használ erősebb drogokat.Mégis hogy tudják megcsinálni akik ilyet árulnak?
2014. márc. 31. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Mindenkinek van olyan ismerőse, aki kipróbálta már, esetleg rendszeresen csinálja. Megkérdezi őt és kész. Ha az illetőnek egyáltalán nincs ilyen ismerőse, legegyszerűbben szórakozóhelyeken, diszkókban lehet hozzájutni. Rosszabb hírű helyeken egy tucat emberből legalább egyvalaki drogozik, még ha csak valami enyhe cuccal is.


Csak a filmekben van olyan, hogy egy ismeretlen srác odajön hozzád és droggal kínál. Általában csak közeli ismerősöket szoktak rávenni, hogy kipróbálják. Utána pedig minden jön magától.

2014. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szerezni akarsz drogot nem úgy működik hogy állsz a Jászain, szagolgatod a tavaszi szellőt és odalép hozzád valaki hogy nem kell-e egy kis hasis.

Ha szerezni akarsz akkor utána kérdezel. Pl egy buliban kilóméterekről lehet látni kinél érdemes próbálkozni, ha van közös ismerősötök akkor ennyi elég is a bizalomhoz.

2014. márc. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az internet is eléggé könnyű piactér lehet, csak gondolom itt valahogy álcázva árulnak dolgokat, mint mikor valami növényvédőszer volt valójában a drog meg hasonlók. Aki be akarja szerezni valszeg tudja mit kell kresnie.
2014. márc. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a dizájner drogok elég nyílvánvalóan vannak hírdetve neten, sõt van olywn teljesen hivatalos vállalkozás akitõl kilós kiszerelésben lehet rendelni aktuálisan legális "herbal" -t... ennek kg-ja 200-300ezer ft,de ha azt vesszük, hogy grammját 7-800 ért èrtékesítik tovább l, az szép kis summa, és amíg bele nem hal egy vevõ, addig csak adócsalás amit elkövetsz... szomorú ezért terjed újabban minden szemét...

Régen mikor kezdtem füvezni volt egy osztájtársam, aki már füvezett, vele próbáltam ki, majd mikor hónapokkal késõbb megunta, bemutatott a dílernek, így lett az elsõ közvetlen vonalam.

Késõbb mikor kekerültem suliból dolgozni kezdtem, a fûnek van egy olyan "hatása" hogy felismered a többi füvest, így aztán szépen ki lehet építeni a vonalakat, így a dílernek is biztonságosabb, mert aktív visszatérõ vevõköre van, akikkel nem fog bebukni...

2014. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én jártam úgy is, hogy minden ok nélkül akartak nekem eladni. Keletinél várom egyik havert, odajön a cigány, kér egy cigit. Jó kedvemben voltam, adtam neki, aztán kérdi, nem-e kell fű 2000-ért? Mondtam, köszi, nem élek vele :D. Szóval, ha egy picit kétesebb környéken vagy épp, akkor ott is előfordulhat.
2014. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ja így van.

Haver haverjának a haverja :D jó esetben 2-3 ember után beszerzőhöz jutsz..mert ugye minnél több kéz annál többe kerül..annál szarabb stb.

Neten meg álnév sincs :D beirod hogy kristaly rendelés...herbál rendelés stb...1000 és 1 oldal van, hatalmas választékkal.

2015. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!