Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség az 55 és a 71...

Mi a különbség az 55 és a 71 cm-es vizipipák között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ízre, füstmennyiségre és egyéb dolgokra..

(valamint befojásolja-e a pipázás élmáényét és ezeket a dolgokat a pipa víztartályának formája?)


2009. dec. 19. 23:09
 1/2 anonim válasza:

Nos.. Izben semmiféle változás, Füstmennyiség meg nagy tartály esetén talán több.

nekünk srácokkal eddig 55 centis pipánk volt, 1 hónapja vagyunk 71 centissel.

Füstben sokkkal többet bír, de hosszúkás tartálya van és naon kevés vizet öntünk bele. a régi az ien széles, ovális szerü tartály volt.

Ennyit tok igy mondani. tipp: 71 centis pipa az fantastic :D nem tul nagy, nem tul kicsi. Pont zsir!

2009. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát igazából ízben semmi különbség, de ahogy én észrevettem a 71centisnél a füst "rendezettebb" és nem megy így azonnal totál szét.:D De amúgy a 71centisnél kevesebb ideig ég a szén elvileg, a nagyobb méret miatt, bár ebben nem vagyok biztos.


Örülök, hogy végre van egy vízipipás kérdés és nem minden csak a cigicigicigi, fujj.:D

2010. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!