Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valamit kezdeni a...

Lehet valamit kezdeni a dohányosokkal? Utálom, hogy a dohányos ismerőseim 3 méteres körzetben büdös van!

Figyelt kérdés
Őket nem zavarja?

2014. ápr. 9. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem érzik :) Az saját szagát vagy illatát mindig kevésbé érzi az ember, mint másokét.

Mondjuk én sem szoktam érezni másokon ennyire a cigit csak akkor, ha pont előtte szívott el egy szálat, illetve még azon lehet érezni, aki nagyon sokat dohányzik.

2014. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nézd! Az ember maga válogatja meg az ismerőseit. Ha utálod őket, hát ne tartsd velük a kapcsolatot. Ennyi. Biztos ők is utálnak téged, amiért a szabad levegőn dohányzás után, mert máshol nem lehet, folyton szóvá teszed ezt nekik.


Amúgy én a Te fajtádat utálom dohányosként. Ki lettünk tiltva mindenhonnan, és már az is zavar titeket, ha szabad téren gyújtunk rá. Jó hogy nem várjátok el, hogy külön szigetre költözzünk. Csak mert zavar a szag. Engem is sokféle szag zavar, pl. számomra büdös parfüm, izzadtság szag, stb. Mégse háborgok folyton. /Ja, és nehogy azzal gyertek, hogy azzal nem árt senki senkinek, mert sokan allergiásak a parfümre, és tök betegek lesznek tőle./


Amúgy a dohányost nem zavarja a füst, hiszen nem érzi.

2014. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
58%
Allergia teljesen más dolog... Ha zárt térben cigizel, akkor ott mindenkinek az egészségét károsítod akarata ellenére, ellenben az allergiások ritkábbak+kiheveri a betegséget.
2014. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindig elszivnak egy szálat mielőtt találkozunk, és húzzák maguk után a ffüst csíkot!
2014. ápr. 9. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

" Ha zárt térben cigizel, akkor ott mindenkinek az egészségét károsítod"


Áruld el nekem, hogy hol? Hol lehet zárt térben cigizni, és ha lehetne is valahol, és 10-ből 9 cigizik, akkor az aki félti az egészségét miért nem megy ki?


Az allergia miért lenne más?

2014. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lehet zárt térben dohányozni sehol sem.

Maximum otthon. De ott meg dönthetsz úgy, hogy olyannal, aki dohányzik a lakásban, nem a lakásán találkozol.

2014. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Teljes mértékben egyet kell értsek a #2-es válaszolóval!
2014. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Finnyás vagy ez a helyzet.
2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
81%

Ha valakivel közlöd hogy mosdatlan, büdös stb meg fog sértődni. Dohányosokkal ugyanez a helyzet (lásd hozzászólások). Az emberek általában nem szeretik beismerni saját butaságaikat így a dohányosok se hogy egy teljesen értelmetlen szenvedélyük van ami ráadásul káros és igénytelen. Mert milyen az aki társaságban fingik? Igénytelen.

Annyit tehesz hogy megválogatod ismerőseidet.

2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a dohányosokat. A szétdobálják a csikkeket és folyamatosan az utcán olyan helyen dohányoznak, ahol mások is sétálnak, ezzel rákényszerítve másokat a passzív dohányzásra. Én a helyedben nem barátkoznék vele. Én is megszakítottam a kapcsolatot minden ismerősömmel, aki elkezdett dohányozni...

Meg az egyik munkahelyemről azért is mondtam fel, mert a közvetlen munkatársaimnak borzasztó cigi szaga van.

Szerintem aki dohányzik az igénytelen gusztustalan ember és nem érdemlik meg, hogy barátkozz velük.

2017. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!