Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A 120 grammos, nagy dobozos...

A 120 grammos, nagy dobozos dohány nem szárad ki?

Figyelt kérdés
Eddig csak azért nem vettem ilyet, mert azt gondoltam, biztos hogy kiszárad, mivel a 40 grammosból is inkább úgy veszek ki, hogy kb. a negyedét egy légmentes pakkba teszem, és nap közben csak azt nyitogatom. Úgyhogy az eredeti csomag kb csak négyszer van felnyitva, így nem is szárd ki, de h nem ezt csinálnám, akkor kiszáradna. Na, ezt a nagy csomagnál hogy lehet megoldani? Hogyhgoy nem szárad ki? Merjek ilyet venni, vagy rámrohad a fele és szívhatatlan lesz? Segítsetek!!!!

2014. ápr. 13. 00:43
 1/1 anonim válasza:
Nagyon régóta töltöm a cigarettát,tapasztalatból írom, kérdésedben a válasz kiszárad és eltöredeznek a dohányszálak. A doboz aljára kerül a dohánypor, ami szinte már felhasználhatatlan mert nem lehet már tölteni. Abban az esetben megveheted ha egyszerre megtöltöd az egészet. Én viszont a 40g-os dohányt javaslom. Nem sokkal drágáb így a 3 csomag dohány, ha egyáltalán drágább....
2014. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!