Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti mit csinálok h otthon ne...

Ti mit csinálok h otthon ne vegyék észre ha cigiztem? Hová rejtitek el a cigit?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik fiókomba rakom el, oda ahova rajtam kívül senki sem nyúlkál. Habár nekem tudják, csak nem akarom hogy lássák. Ha meg cigiztél, fújd be magad sprével, moss kezet, rágózz, és meg sem lehet majd érezni ;)
2014. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eléggé rosszul fogalmaztam bocsi na szóval mit csinaljak hogy ne vegyék észre hogy cigiztem?
2014. ápr. 23. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Óh, a régi szép idők!
2014. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dragonkalo ***** válasza:
100%
Olvasd el az #1 válaszát figyelmesen.
2014. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

A régi szép idők :333 :D


A cigit nem rejtegettem, közöltem otthon, hogy dohányzom , dohányozni is fogok és ponty... erre közölték, hogy le leszek csapva, aztán, hogy magamat teszem tönkre... ezután már nem kellett rejtegetni, minden este lecsesztek, hogy büdös vagyok aztán csá... azóta mióta már hivatalosan is dohányozhatok rájötem, hogy nincs értelme... senki nem szól már bele stb. fogtam és leszoktam róla.

2014. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Szokj le róla, ha tutira akarsz menni. Tudod a dohányfüstnek van egy olyan érdekes tulajdonsága, hogy a ruhákba iszonyatosan beveszi magát, ráadásul a szádon is sokkal tovább megérezni mint egy rágót vagy cukorkát... Elmúlik előbbiek vagy a spray hatása és ismét érezhető lesz a füst...
2014. ápr. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rágó+parfüm (nyakra és kézre)

Ha hazaérsz, akkor rögtön fogmosás. Esetleg kézfertőtlenítőt is használhatsz.

És szabadtéren szívd a cigit.

Ennyi.

2014. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%

A legjobb ha nem cigizik az ember! DE HA IGEN akkor például rejtsd egy zokniba aztán bele a cipődbe vagy ha van egy kulcsos szekrényed az a legjobb (tapasztalatból)... :D

Ha azt sem akarod hogy érezzék a szagot akkor mondjuk használj sok parfümöt és szájspray-t és lehetőleg levegőn cigizz ne bezárt helyiségben.

De VÉLEMÉNYEM szerint szokj le minnél hamarabb!! :) SOK SIKERT :)

2014. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Aha. Ha meg spray-zi magát meg rágózik, akkor attól lesz büdös. Persze igaz, hogy mindenki más dolgot tart büdösnek. Én pl a buszon odébb megyek, ha mellettem egy spraytől bűzlő ember áll.
2014. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Rejtsd el gépzházba! :)

Tuti tipp!

2015. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!