Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy bajban vagyok! A történet...

Nagy bajban vagyok! A történet az h cigiztem:Snem kellet volna 1000-szer megbántam már, elmondták anyukámnak. és amikor üdítöt hoztam megállított és azt mondta még otthon beszélgetünk! Mire számítsak? Mit fogok kapni? Vagy mi fog történni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 10:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez anyukádtó lfügg, hoyg mi fog történni. Szerintem mond meg neki őszintén, hogy csak kipróbáltad és egyszeri alkalom volt. Meséld el, hoyg mit éreztél közbe stb. Ha kérdez valamit (kikkel voltál, hol szívtad stb.) akkor ne bunkón, flegmán válaszolj, hanem normális hangnembe.

Szerintem nem lesz nagy gáz, mert a kipróbálás nem bűn. Ha 15-17éves vagy akkor lehet, hogy nem is fog leszúrni, bár ez attól is függ, hoyg hány éves vagy.

2011. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok:S:S
2011. ápr. 10. 10:11
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Mondd,hogy kipróbáltad és hogy nem fogsz többet szívni.Nemtudni,hogy mit fog mondani.
2011. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. 13 éves vagy, fogsz még hibázni nem egyszer, és meg is fogod kapni érte az anyai dorgálást, de csak ki kell bírni, ez így helyes. Ja, és azért gondolkozz el azon, hogy mit fog mondani anyukád, gondolom a legjobbat akarja majd neked.:)
2011. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)hát kibirni nem tudom hogy fogom...mert már rámkentek egy ilyet az orrom vérzett a szemem meg feldagatt úgy kikaptam..igen nagyon jó anya!hálát adok a jó Istennek hogy ilyen anyát kaptam!:)tényleg ki kell birnom?:S
2011. ápr. 10. 10:21
 6/47 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád pofozott meg ennyire? Ha igen az nagyon durva dolog! Büöntessen meg másképp,de beverni az orrodat nem szabad.
2011. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
igen anya volt utánna meg a szét fagyott üdítős dobozt tettem a szememhez meg az orromhoz...:S
2011. ápr. 10. 10:59
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez nagyon sok mindentől függ, nem ismerem, hogy ő milyen lelki alkatú.


Ha félsz hazamenni, esetleg elmehetsz egy rokonodhoz vagy tanárhoz (ha van olyan, akiben meg lehet bízni), egy napot ott maradhatnál, hétfő reggel meg be lehetne jelenteni a gyámhatóságon ezeket az öklözős-vérzős dolgokat. Valószínűleg csak figyelmeztetik őt első lépésben, talán ez elég lesz. De igazából ilyenkor már nagy a baj, ha idáig megy az erőszak a családban. Van valaki felnőtt, akivel ezekről beszélgetni tudsz?

2011. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

,,tényleg ki kell birnom?:''


Nem kell kibírnod, ez elvileg rendőri ügy. A legrosszabb esetben, ha nincs felnőtt ismerősöd, és úgy érzed jónak, szerintem menj be a rendőrségre, hétfőn lehet hogy átszólnak a gyámhatóságra. Ha nincs más, csak ezért úgysem fognak állami gondozásba helyezni (kivéve ha Te magad kéred).


Az a baj hogy én nem igazán értek az ilyen dolgokhoz. Akik jobban értenek az ilyen ügyekhez, hát ide lehet írni, vagy meg telefonálni, akár névtelenül is, nem is kell bemutatkozni, és kamu emailről is lehet írni, pont az a láyeg, hogy ez névtelen:


[link]

[link]


ők jobban tudják mint én, hogy mit érdemes, mit lehet.

Persze az eltart pár óráig, esetleg egy napig is, amíg az email-re választ kapsz. A telefon gyorsabb is lehet de azt mg sosem próbáltam. Ha sürgős a dolog, és nincs senki a közelben, és nincs semmi más ötlet, a rendőrségre bemehetsz. Ma már szinte senkit nem vesznek állami gondozásba a saját akarata ellenére, tehát ettől nem kell tartanod. Ha nem súlyos a helyzet, édesanyád valószínűleg csak valami figyelmeztetést kap, ha pedig súlyosabb a helyzet, akkor meg majd megkérdeznek Téged, akarsz-e valamelyik rokonodnál lakni.

2011. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a gámos üggyel, hogy az anyja nem fogja beismerni, h megverte (jaj, nekiment a szekrénynek, stb. kifogások jönnek ezerrel), a lánynak senki nem fog hinni - jó esetben talán..., és ha hazamegy, még jobban kikap.


De azért nagyon durva, hogy így megvert. Idióta ez, vagy mi?

Ja, és őszintén mondd el neki, mi volt, hogy volt, milyen volt. Nekem mondjuk nem jött rá apa, bár f.stam rendesen, h mi lesz, ha igen. :)

2011. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!