Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem tudok leszokni, de...

Ha nem tudok leszokni, de megfizetni sem tudom a folyamatosan emelkedő árakat, akasszam fel magam?

Figyelt kérdés
Ki tudná egyébként megmondani, hogy a cigi áraknál a határ a csillagos ég, vagy megáll valahol?

2014. máj. 10. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tudsz leszokni...?
2014. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettő együtt pedig nem működik.

Vagy leszoksz a kényszer hatására, hiszen nem fogod tudni megvenni, vagy nem fogsz enni azért hogy cigizhess.


Valaminek a rovására fog menni. A cigiknél meg igen, határ a csillagos ég. Én is dohányzok már jó pár éve, tudom hogy nem egyszerű. Annyi talán a különbség, hogy én egyenlőre nem hiányolom a rá fordított összeget.Szerintem simán csökkentsd az adagot, így mértékkel tudsz továbbra is cigizni ha szeretnél.

2014. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csempészcigi a megoldás
2014. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy töltés, olcsó szivarka.
2014. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az adagcsökkentést tudom elképzelni.Kösz. hogy komolyan vetted a kérdésemet!
2014. máj. 10. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,gondolkodtál már az e cigiben?

A bewruházása drága,vagy is olyan 6000Ft-tól akár 20.000Ft-ig is terjedhet,de megteszi egy 8-9 ezer forintos is.

Az oldat hozzá kb 800 és 2000Ft között mozog,a 30ml nagyon megéri ugyan is egy erős dohányosnak bőven elég egy hónapra,vagy még többre is és csak 2000Ft!

Több féle van,minimális ráfordítást igényelnek,általában a tartályt hónaponként cserélni kell bele értve a kazán részét is de az se drága,ilyen 2000Ft összesen, Tehát ha úgy számolom a cigid meg van 4000Ft-ból ha erős dohányos vagy,nekem elég két hónapra :)

Gondlom 4.000Ft-nál többet költesz erre,mert a rokonom is erős dohányos és kb 20-30 e Ft elmegy neki.

Én is próbáltam leszokni,hidd el nekem sem ment,csökkentettem az adagot de úgy is azon kaptam magam hogy még mindig drága,ezért átáltam az elektromos cigire,kicsit szokni kell de könnyeb átszokni mint leszokni.Jah és lakásban is cigizhetsz-

2014. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És elfelejtettem hogy több ízben van,én a mentolost szoktam,és az benne a jó hogy amit kifujsz is mentolos,meg enyhén az íze is,de viszont itt is van két nagyobb fajta.

Annyira nem értek hozzá csak van olyan ami erősebb ízeket ad és illatot,de kevesebb füstöt,de van olyan ami sok füstöt ad,de kevesebb ízt.

Szóval neked kell eldönteni,persze itt is van dohány oldat de azt én inkább kihagyom,elvégre cigizni nem az ízért szeretnek,hanem mert a kezeddel nem tudsz mit csinálni ezért le kell kötnöd valamivel.

2014. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is ecigit vettem pillanatok alatt át is szoktam a cigi minden fílingjét adja, a rossz hatásai viszont egyáltalán nincsenek meg... nemrégen tűnt csak fel, hogy mostanra már ezt is csak akkor szívom, ha kedvem van pöfékelni, nem pedig mert függő vagyok.

Szlovákiából pedig lazán be lehet szerezni a nikotinos töltetet, így aztán nikotinéhség sincs.

2014. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bobi69 válasza:

Töltcs.

2-3-szer ólcsóbb, szinte végtelen dohány van, mármint van sok sok fajta, hüvelyből is van mindenféle, van barna, fehér, sőt még mentolos is van, bemész egy dohány boltba kérsz egy töltöt és elmondod neki, hogy kb milyet szeretnél.

2014. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!