Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 slukk Herbal-tol erezhetek...

3 slukk Herbal-tol erezhetek ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap szivtunk (eloszor es utoljara) baratnommel 3 slukk herbalt aztan elindultunk megkeresni ismeroseinket es kb 2 perc mulva mar fura bizsergo erzest ereztem meg szedultem es kiszaradt a szam..ja es sokat nevettem de ez nem szempont mert amigy is sokat szoktunk..ez lehet ennek a hatasa, vagy csak bekepzeltem magamnak, es igazabol ennyitol meg nem lehet betepni?

2014. máj. 11. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. Az volt az első meg az utolsó eset, hogy akármi ilyen füves szart szívok, csak a haverok vettek rá, hogy próbáljam ki :D
2014. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
ne nevezzük már fûnek a herbált... a herbal egy rohadt vegyszerekbõl elõállított méreg aminek fogyasztásába már sokan bele õrültek és bele is haltak már, a fû meg egy több ezer éves tradíciókkal rendelkezõ haszonnövény, aminek a közvetlen hatásába még nem halt bele senki soha...
2014. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy minek nevezik, inkább berúgok, minthogy ilyen szarokat szívjak.
2014. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gratulálok...
2014. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A herbált tényleg ne keverjük a fűvel, mert nagyon nem ugyanaz. Amúgy persze, be lehet érezni 2-3 slukkot is az erősebb herbálokból. De a rendes zöld sokkal jobb és kevésbé káros. Akkor már inkább azt.
2014. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
herbál undoritó valami..hamar tönkretesz
2014. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Simán lehet, főleg ha először próbáltátok. Ti még jól jártatok....A brutál az, mikor már az állás is nehézkes :)
2014. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nekem tökmindegy minek nevezik, inkább berúgok, minthogy ilyen szarokat szívjak."


Csak figyelmeztetlek, hogy az alkoholnak butítóbb hatása van, mint a herbálnak.

Persze a herbál sem szent dolog, kb a kettő egy szinten van, csak azt hiszed az alkohol jobb, mert legális. Hát nagyot tévedsz, az alkohol csupán legális gyilkolás.


Kérdezőnek meg, ha mindenáron be akarsz állni, akkor inkább vegyél füvet, milliószor jobb, mint a sz.r herbál.

2014. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!