Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha dohányzol légyszi mérd meg...

Ha dohányzol légyszi mérd meg te is!?

Figyelt kérdés
Megmértem dohányzás elött a pulzusom 66 volt,rá gyújtottam megmértem utána 88 lett! Nektek is ilyen? Én 9 éve dohányzom,22 éves vagyok! Le akarok szokni,amúgy 2 éve vették észre,hogy szapora a pulzusom,lehet a dohányzás miatt? De akkor másoknak miért nem,pl a páromnak elötte utána ugyanannyi! ? Érdekes!

2014. máj. 13. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ugyanannyi előtte is mint utánna a pulzusom. Bár én csak a regelli kávéhoz gyújtok rá, meg akkor amikor iszogatunk kicsit a haverokkal, szóval nem vagyok függő és soha nem is voltam, ez valami megszokás nálam, kávéhoz vagy piához jól esik de úgy napközben nem tudnék rágyújtani, próbáltam már de nem esett jól.
2014. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem meg marhára nem érdekel mennyi a pulzusom, meg időm sincs állandóan méregetni.
2014. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!