Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Házilag hogyan lehet bongot...

Házilag hogyan lehet bongot csinálni?

Figyelt kérdés
láttam már párat és énis akarok :D
2014. máj. 15. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

fogsz egy akármilyen csövet, minél vastagabb, annál jobb, fúrsz rá egy lyukat közel az egyik végéhez, oda óvatosan hajtogatsz egy kis tölcsért alufóliából, azt óvatosan megtömöd majd a cső végét befogod a tenyereddel, teleszívod füsttel a csövet, majd mikor úgy érzed elég az orrodon kilélegzel, majd rátapadsz, leveszed a tenyered az aljáról és sóhajtasz egy nagyot...


vagy


vizes verzió... pl sörös doboz, szintén az oldalát kiszúrni, én egy darabka rádióantennát szoktam a lyukba állítani, majd körbeszigetelem rágógumival, a sörös dobozon valamivel feljebb is ejtesz egy lyukat, hogy az már ne legyen víz alatt, de a rádióantenna vége beérjen a víz alá... majd szintén művészkedsz alufóliából (ez a rész mellesleg tud ku'rva macerás lenni) majd szintén teli szívod a sörös dobozt miközben a víz feletti lyukat befogod, mikor már érzed a füstöt elengeded a lyukat és bong...

2014. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de most találtam ezt, ezt holnap meg is alkotom:


https://www.youtube.com/watch?v=7-lPKnqsmuE

2014. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon komoly :D
2014. máj. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!