Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi egyszeri pipázás is...

Napi egyszeri pipázás is ártalmas az egészségre?

Figyelt kérdés
20/f vagyok, rendszeresen sportolok, ami elég jól is megy, viszont nagyon szeretnék pipázni, eddig nem szívtam semmit. Megoldható lenne úgy, hogy az állóképességemre, tüdőmre stb ne legyen olyan káros hatással?
2014. máj. 17. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi egyszeri pipázás nem olyan ártalmas, mint délelőtti futás, vagy biciklizés a budapesti reggeli forgalomban.
2014. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,napi egyszeri is ártalmas.Persze nyilván jobb,mint napi 5x.
2014. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi nullánál minden ártalmasabb. Amúgy melyik hüly megy futni csúcsforgalomba?:P
2014. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ártalmas.A pipafüst a száj ,gége,torok nyálkahártyáját károsítja

mivel nem jut lejjebb elsödlegesen.De a nikotin ugyanúgy felszívódik

mintha cigiznél.Próbáld ki szerintem,és hasonlítsd össze a

korábbi sportteljesítményedet az újabbal!

2014. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem életmódtanácsadást kér (mielőtt belém kötnél, leszarom, hogy kell helyesen írni). Nem tudom, miért kell mindenkit megtéríteni... Napi egyszeri pipázástól semmi bajod nem lesz. A sportot is bírni fogod, mivel pipázásnál nincs kátrány, ami lerakódna.
2014. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!