Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Úgy hallottam, hogy tervezik...

Úgy hallottam, hogy tervezik a vágott dohány árusításának megszűntetését. Ti mit tudtok erről?

Figyelt kérdés

Ja és az infó úgy szól, hogy:

Nem a cigaretta dohányt hanem a vágott dohányt! Tehát mindenféle tasakban, dobozban árusított terméket!

Elméletileg ha ez igaz, akkor ez olyan lenne, mintha megszűntetnék Magyarországon a pipázást.

Holott a pipázásnak sokkal ősibb kúltúrája van (akár világszerte), mint a cigarettázásnak!



2013. okt. 2. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a trafikokkal és dohányzással kapcsolatos mutyiban érdekelt személyeket távolról sem érdekli a kultúra. A vizipipadohányokat (ha arra gondoltál a kérdésben) már csak 50 grammos kiszerelésben lehet kapni jó drágán 1500ft-tól kezdve papírdobozokban. A zárjegyesítéssel már régebben csökkentették a piacát, most pedig a legtöbb trafikos szerintem nemis ismeri a pipadohányokat. Sajnos vizipipásként nincs sok remény manapság.
2013. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"legtöbb trafikos szerintem nemis

ismeri a pipadohányokat"

Amióta Nemzeti Dohányboltok vannak azóta a legtöbb trafikos még a cigarettadohányt sem ismeri. :-\ :-D

2013. okt. 3. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!