Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A joint és a cigi szívása...

A joint és a cigi szívása közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

a joint füstjét egyből tüdőre szívják, és lent kell tartani, mert akkor üt...

a cigi is tüdőre megy, de az nem muszáj mindig letüdőzni.

De nemvagyok jártas... nembiztos.:$

2009. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Az egyiktől betépsz, a másiktól nem. :D

A joint füstjét lenn kell tartani amíg bírod, úgy hat. A sima cigit letüdőzni sem muszáj.

2009. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
első vagyok...igen énis ugyanezt írtam kedves uccsó:D XD
2009. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
hogy mi a különbség? a joint megfelelője az én szótáramban a füves cigit jelenti. A füves cigiben pedig van fű is, azaz marihuana, cannabis. Ez Magyarországon tudomásom szerint illegális. A cigarettában meg közönséges dohány van, bár lehet ízesített is... Ez legális, a 18éven felülieknek. (Meg az ügyeseknek, akik hozzájutnak valahogy:)
2009. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző kommentelő: a szívása között az a különbség, hogy a jointból kicsiket szoktak szívni mélyre letüdőzve, vagy van még másfajta 'különleges' szívási formák pl.: börtönslukk.. ilyesmi..
2009. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A cigitől nem lesz jó kedved nem úgy, mint a fűtől! Fű=Joint Írták itt már többen a fűnél az a lényeg, hogy mikor tüdőznéd le akkor bent kell tartani egy kis ideig s utána kell kifújni különben szart sem ér! Írták azt is, h a cigit nem muszáj letüdőzni ez hülyeség ha nem tüdőzöd le szájrákot kapsz!
2009. dec. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

...Ha meg letüdőzöd, akkor tüdőrákot. :D Van, aki nem tüdőzi a sima cigit, ezen ne vitatkozzunk már. :D Bár nálam minden tüdőre megy. :D

*Második vagy harmadik voltam asszem.

2009. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Már a lényeget leírták a többiek amire kiváncsi voltál. Én meg leírom amire nem.


Ha dohányzol évek mulva a Dohányzás, és daganatos kérdésköröket fogod feszegetni, ha a jointot szívod, akkor meg a mentális egészség témakört.

2010. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
88%

Mindkettő tartalmaz általában nikotint. A joint viszont plussz adalékot, THC-t is (sok sok más egyéb mellett). Nem lehet szétválasztani, hogy a nikotinnak testi tünetei vannak, a cannabisnak meg csak lelki... Lásd pl. ha egy dohányos nem gyújthat rá, ideges lesz. Vagy, a joint ugyanúgy tönkrevágja a tüdődet. Ez utóbbi veszélye inkább az, hogy elferdül a valóságnézeted miatta, amit természetesen közben nem veszel észre, plusz agresszívvá tesz egy idő után.


Mindkettő baromság. Nem gyárkémény az ember, hogy füstöljön. Inkább keress tartós örömöket az életben... Sport, szerelem... Hidd el, nem fogod megbánni!

2010. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
jointtol zsiráfoknak integetsz cigitöl szájrákotkapsz.
2010. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!