Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16/L Hogyan szokjak le a cigiről?

16/L Hogyan szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés
Fél éve cigizek és félek, hogy rászokok, viszont néha jól esik rágyújtani, mikor feszült vagyok. Ez ellen kellene valami, amit nem cigivel oldok meg. Ötletek?
2014. máj. 25. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor most rászoktál, vagy nem?
2014. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj másra gondolni és keress más pótcselekvést, bicaj kondi futás bármi ami egészséges.
2014. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-csokkents az adagot

-drasztikusan szokj le,ergo egyik naprol a masikra

2014. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már most gondban lehetsz, ha sikerül lerakni egyik napról aa másikra akkor még időben vagy.
2014. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szarintem a kérdező arra gondolt, hogy mit csináljon hogy ne gyújtson rá, akkor sem ha feszült...


Szerintem: Rágó, fogpiszkáló rágcsálás, nyalóka, ilyesmi...


Nekem anno a nyalóka jött be:

- Cukros, finom ezért eleve jól esik :) kicsit olyan, mint amikor csokival jutalmazza magát az ember.

- Fogod, és forgatod a szádban, ugyanúgy lefoglalja a kezet is és a szájat is, mint egy szál cigi

- ugyanúgy "el lehet vele vonulni" a világtól, mintha azt mondanád: cigiszünet. Csak itt nyalóka van, de követheted azzal együtt a cigaretta rutinját: felállni az asztaltól, öngyújtó kotorászás helyett papírbontogatás, eléstálni a kijelölt/megszokott dohányzóhelyig...stb.


pótcselekvés, de hasznos :)

2014. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!