Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről...

Hogyan szokjak le a cigiről elvonási tünetek nélkül? Van ilyen megoldás? Nálatok mennyire volt durva az elején az elvonási időszak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szó szernt csak elhatározás kérdése. Nem leszokni kell, hanem letenni. Valamiért. Ami igazán fontos, és megéri.
2013. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor tudtam csak leszokni, amikor kiderült, hogy babát várok. Előtte is próbálkoztam, de igazán hosszútávon nem ment. Az elvonási tüneteim inkább hangulati ingadozásban, ingerlékenységben nyilvánultak meg, de tényleg a lényeg, hogy legyen motiváció (nekem a baba volt, de lehetett volna korábban az egészségem is, mert nagymamám rákban halt meg), ha az megvan, akkor már csak számolni kell a napokat, az első három után már gyorsabban megy hidd el. Az étvágyam is megnőtt, de az lehetett a terhesség miatt is, nem feltétlen a leszokás miatt volt. Kitartás!!
2013. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, ez az első "ár", amit a cigiről való leszokásárt meg kell adni: "babám lesz." Ez már nagyon megéri. Érted, kérdező?
2013. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az Allen Carr könyv elvonási tünetek nélküli leszokást ígér. Én sem hittem el, aztán elolvastam a könyvet, és tényleg úgy volt..:D egy percig nem szenvedtem, smemi durva időszak, sőőt, már a leszokás első napján jobban éreztem magam (lelkileg is, és ezáltal testileg is), mint a dohányos időszakomban. aztán napról napra mégjobb lett
2013. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is elolvastam, de amikor megpróbáltam letenni a cigit, ilyen nagyon erős hullámszerű cigi utáni vágy jött rám. Annyian leszoktak már a környezetemben, nem gondoltam hogy ez ilyen nehéz :(
2013. márc. 16. 00:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyű leszokni, de ha találsz egy jó okot rá, akkor sikerülni fog. A függőségtől való megszabadulás is motiváló lehet. Én régen napi egy dobozzal szívtam a majdnem legerősebből. Amikor leszoktam, nagyon szenvedtem, de viszont annak örültem, hogy megmarad a pénzem és arra költöm, amire akarom. Nem kellett végre többet aggódnom amiatt, hogy mit csinálnék, ha nem lenne több pénzem cigire és ez sok fölösleges stressztől megmentett. Nekem ezek nagy dolgok voltak, főleg az utóbbi, mert tényleg sokszor féltem attól, hogy nem lesz pénzem cigire, néha már a gyomrom is görcsben volt emiatt. Ettől pedig egyáltalán nem bánom, hogy végre megszabadultam, megérte.
2013. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szívsz naponta és milyen fajtát? Hány éves vagy ? Mióta dohányzol?
2013. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napi 10-19 szálat szívok el (változó), kb 7 éve dohányzom. Főleg LD, Viceroy, Bond, mindegyikből kéket.
2013. márc. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!