Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hazilag izesitett cigi?

Hazilag izesitett cigi?

Figyelt kérdés

Probalta mar valaki levendulas cigit? Hallottam mar szegfuszegrol, vagy citromfurol. Tudtok valami jo hazi izesitesi modszert? Peldaul fahejat bele lehet rakni? Ami bevalt nektek?

Ja es meg annyi, hogy a szerecsendiot el lehet szivni, vagy ugy nem ut be?:D



2014. máj. 31. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok
2014. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mi csináltunk házilag szegfűszeggel ízesítettet. beletettük a dohányba, egy hétig hagytuk állni, majd ugyanúgy betöltöttük a dohányt. kicsit kisebb darabokra törtük a szegfűszeget, de nem porrá, csak kettőbe v háromba törtük. finom volt. nem volt olyan, mint egy djar um black de jó volt. az illata különösen
2014. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kb 2-3 centliter citromléhez tegyél 2 teáskanálnyi pupos cukrot,keverd össze mig teljesen fel nem oldódott a cukor a citromlében.Ezután öntsd ki a masszát egy fagyisdoboz tetejére(arra a felére ami a fagyinak befele nézne)és forgasd meg benne a szálaidat.ezután hagyd megszáradni(kb fél,1 óra)
2014. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!