Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A herbáltól (bio) /fűtöl...

A herbáltól (bio) /fűtöl lehet beképzelni dolgokat?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy flashelgetsz közbe de belehet képzelni dolgokat ?(pl haverom egyszer mondta hogy biozott és egy manoval beszélgetett. Nemtudom hogy lehetseges e ez

normális válaszokat kerek!:)



2014. jún. 5. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden drogtól lehet :D Azért drog.
2014. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Első: Ezt rosszul hiszed ;)
2014. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most akkor lehet vagy nem?
2014. jún. 6. 07:39
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszoló ez nagyon nagy hülyeség :D Nézz már utána mielőtt lököd a "tényeket" könyörgöm...

Kérdező! Beképzelni be lehet dolgokat, de ez kb olyan mint amikor józanul képzelődik az ember. Tehát nem, nem valószínű, hogy Igazi hallucinációja volt a haverodnak (azt csak a hallucinogének okozzák pl LSD, Gomba, Meszkalin stb). Valószínűleg csak bemesélte magának. Az kezdő szerhasználók hajlamosak az ilyesmire, meg aztán lehet menőnek meg viccesnek akar tűnni. Amúgy a herbált inkább kerüld, káros és gagyi.

2014. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

LSD től sem konkrét hallucinációid vannak lsd től semmi olyat nem látsz, ami nincs ott, pusztán a valóságérzékelést torzítja változtatja át, illúziókkal...

ahhoz, hogy manóval beszélgess, minimum magicmushroom kell és abból is jó nagy mennyiség.


a "bio" alapanyagait folyamatosan illegalizálják, ezért egyre újabb és újabb vegyületekből áll. az az ember aki sajnos teljesen legálisan kilós kiszerelésben behozza az országba mint füstölő, már neki sincs fogalma arról, milyen vegyületek alkotják, hát még azoknak, akik eladják neked a füstölőt kis zacsiban brutális haszonkulccsal mint "drog" max a kínai vegyész tudja miből áll aki létrehozta, így aztán nem lehet előre megmondani milyen hatása lesz... így aztán akár hallucinálhatsz is tőle, de bele is halhatsz, mint ahogy már számos példa volt rá.

2014. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"LSD től sem konkrét hallucinációid vannak lsd től semmi olyat nem látsz, ami nincs ott, pusztán a valóságérzékelést torzítja változtatja át, illúziókkal... "

Mennyiség és minőségfüggő. Ha sikerül szerezned valami igazán brutál bélyeget és abból megeszel mondjuk hármat, ott már simán lehetnek intenzív hallucinációk is. Herbáltól viszont kötve hiszem. Vannak ismerőseim, akik eléggé rendszeresen csinálják, de hallucinációt még soha nem tapasztaltak (régebben én is szívogattam, de én sem tapasztaltam ilyesmit). Veszélyesnek veszélyes, de asszem Új Zéland-ban legalizáltak minden olyan mű füvet, ami bizonyítottan kevésbé káros mint az alkohol és több mint 50 féle ilyen szer van. Nézz utána. Ezzel együtt is nyilván veszélyes dolog, de hallucinálni nem fogsz tőle, az tuti.

2014. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sosem tudhatod, hogy eppen mi van abban a herbalban amit eppen szivsz, mivel folyamatosan tiltjak az osszetevoit igy mindig mas es mas karos, mergezo anyagokkal keverik. Konnyen elkepzelheto, hogy okozhat halucinaciot de csak nagyon ritka esetekben, akkor ha tulzasba viszed a fogyasztasat. Szemely szerint azt javaslom ha mar fuvezel ne ezt a szar merget szivd hisz meg halalos is lehet! Lehet a sima funek kicsit gyengebb a hatasa de sokkal tovabb tart es abba meg az eg vilagon senki nem halt bele (utana lehet nezni).
2014. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez az utolsó mondat a füvesek legnagyobb marketing jelmondata... még egy 7-8 évvel ezelõtt én is hangoztattam, miközben próbáltam meggyõzni az embereket, hogy füvezni jajj de jó dolog...

Azomban mostanra átfogalmaznám így:

Közvetlen a marihuána hatásától, még nincs dokumentált haláleset, de közvetetten a hatása alatt, ugyan úgy ott a rizikó faktor. Egy gyerekkori ismerõsöm, fû okozta pánikrohamban kapta elsõ szívrohamát, egy másik haverom pedig beszívva hajtott be ismeretlen okokból 160al egy erdõbe motorral. szerintem nem oda figyelt...

2014. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem a tapasztalatom a bio val kapcsolatban nagyon rossz.. kb egy felest tekertunk bele egy cigibe amit harman szivtunk . 3 slukk eleg volt ahhoz hogy teljesen kilegyek .. eloszor csak mintha hullamzott volna a szemem utana olyan volt mintha csak almodnam hogy kint vagyok es nem tudtam mit csinalni csak annyit mindtam higy nagyon rossz mikor mulik mar el .. azt hittem meghalok komolyan egyik pillanatba mjntha egy masik dimenzioba lennek mintha almodnek a masikba pillanatban meg rendesen lattam es csak annyit tudtam mondani hogy nagyon rossz mennyi ido amire elmulik.. azt mondtak max 20perc .. na nekem kb egy iraig tartott az allando halucinacio amikor a szemem be csuktam a szivem a torkomban ereztem nagyon rossz volt .. en azt mondom maradjon mindenki a sima funel es ne szivjon senki ilyen vegyszeres szarokat..
2014. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem olvastam el az összeset, de több nemleges választ is olvastam.


Én személyesen tapasztaltam, általában mi videókat nézünk és az ottani formákat látjuk torznak vagy valami teljesen másak így már voltam én személy szerint. kék szamár, nepáli szőlőszem, peruban majom. és hasonló ilyen finomságok, ez nagyon rajtad múlik, hogy mennyire tudod használni a szert. Mi 4-5 szoktuk csinálni és kellet 4-5 alkalom, hogy mindenki tudja, hogy mit kell csinálni. Én szinte mindig szobor vagyok, ami azt jelenti, hogy nagyon fáj ha megmozdítanak és egyszerűen nem tudok mozogni és beszélni se igazán. Nekem visszatérő egy hang ami mindig lebasz, hogy miért szívok már megint, meg kérdezgeti, hogy mi értelme volt megint és a másik ilyen, hogy szupermarrio-s lesz minden tárgy amit látok. Sok sikert ez 80%-ba a cuccon múlik és 20% rajtatok.

2014. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!