Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok jót hallok az elektromos...

Sok jót hallok az elektromos (ecigi) ről! Miért nem akar mégis senki áttérni rá?

Figyelt kérdés

Ismerik a haverok, meséltem is róla, hogy elvileg(bár nem bizonyított még teljesen) nincs benne 4000 káros anyag!

Olcsóbb a folyadék, nem kell 1000ftot naponta elkölteniük cigire(1 doboz/nap szívnak) nem lesznek büdös füstös szagúak, lehet bent is szívni kocsiban, lakásban, és mégsem érdekli őket, nem akarnak áttérni rá!


Miért?



2014. jún. 9. 17:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
szerintem nem szív belőle többet az ember, mint a másikból. Aki dohányos, pontosan tudja, hogy ha többet szív mint kéne, akkor rosszul lesz, nem kívánja. Ez ugyan úgy érvényes az ecigire is. Azért nem akarnak áttérni, mert eleinte valóban hiányzik az analog, bár inkább csak a szertartás. azért nem teljesen ugyan az. meg persze egy jobb szettre beruházni nem is olyan olcsó. igaz, később visszajön.
2015. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Senki nem kíván több nikotint, mint amennyit megszokott.

Ugyanannyi nikotin mellett viszont az e-cigi jóval kevesebb káros anyagot tartalmaz, mint az analóg.

Csak jön a dohánylobbi, hogy nincs elég (állat és ember)kísérlet.

Miért, a mobiltelefonok engedélyezése előtt mennyi kísérlet volt?

2015. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 n0k0m válasza:

Sok oka van, de én azt szoktam mondani, hogy a hozzáállás a rossz. Ecigi-ben nem a rendes cigi-t kellene keresni, hanem egy alternatív dohányzási formát. Emiatt én a dohány ízeket se erőltetném, szvsz például a vanília sokkal jobb kipróbálásra (már aki szereti persze)


Egyébként az ecigi "történelme" is sokban rájátszik:


Első még patronos ecigik 0 élményt adtak. Íztelen folyadék?! 0 gőz, pár 100 mah aksi, -> elektronikai hulladék


Aztán bejöttek azok a piaci sz@r ego szettek, amikkel még 2 éve is televoltak a webshopok. 650-1000mah-s aksival legalább 1 pöfékelésnél többet bírtak, de a műanyag tankkal és a legolcsóbb porlasztóval éppen csak kipróbálni voltak elegek, de a legtöbb embernek már ezektől is elment a kedve.


Mostanság már többen tudnak jó készülékekkel indulni, mert odaért a technológia, hogy a belépő szint is elfogadható.


Viszont a töltőfolyadékok 90%-a kriminális minőségű a mai napig. Kb. 15-20 gyártóból 2-3 olyan, aminek a folyadéka nem ment a kukába egyből. Szóval az is számít, hogy mit fog ki az ember.


Így aztán a "piaci bevezetés" elég rossz élményekkel indult. Ismerőseim nagyrésze még mindig az első szériás kis fehér pálcikákra gondol, ha ecigiről van szó.


Általában akik annakidején próbálták/hallottak róla, azoknak nem túl sok fogalmuk van a jelen helyzetről.


Még most van egy pár hónap kipróbálni, betárazni, mielőtt a trafikokba kerülnének. Érdemes az akciókat kihasználni.

2016. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mert úgy nézel ki tőle mint egy drogozó Einstein, ezért.
2017. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 15 év dohányzás után tértem át e-cigire. Nem bántam meg. Több készüléket kipróbáltam a vékony töltőpatronostól a mod készülékekig. A vékony cigiszerű és az ego helixes készülékek tényleg nem adnak nagy élményt, majdhogynem elvették a kedvem, de a mod készülékek tényleg nagyon jók. Azóta kb. 1x próbáltam újra cigizni, de nem esett jól. És egyre több ismerősöm érdeklődik, próbálja ki az e-cigit, és vannak, akik teljesen áttértek rá. De mióta ezt is berakták a trafikokba..... azóta igyekszünk netről rendelni mindent, mert olcsóbb és jobb készülékekhez és likvidekhez lehet hozzájutni.
2017. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:
1.es válaszoló arra van a nikotin só
2020. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:
2.es miért lenne veszélyes?
2020. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!