Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit vegyek elsőnek?

Milyen cigit vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem kéne rászokni, de kérlek, hogy kíméljetek meg ettől! Már nem vagyok eszetlen tini, tudom, hogy mit csinálok.

Cigiztem már párszor és olyankor mindig "erősebb" cigit szívtam, mert az volt a barátoknál. Nem szédültem be tőle, meg semmi. Már amennyire emlékszem, habár mellette ittam is. Szóval így milyet ajánlanátok? Létszíves árat is írjatok hozzá!

Köszönöm!


2014. jún. 10. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb 1000 ft körül van már mindegyik.De mi a fenének akarsz rászokni?Én sajnos dohányzom,és iszonyatosan fulladok már tőle,mégsem tudok leszokni.Hidd el,nem éri meg!
2014. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erősebbek közül piros Lucky, sárga Camel vagy barna Szofi (a puhadobozos) szerintem messze a legfinomabbak. Ha egy erős, de tényleg jó cigire vágysz, ezek tökéletesek.


Eggyel gyengébb szint ezeknek kék változatai, és még hozzátenném az arany Marlborot (aminek a piros válzozata sztem pocsék, ezért nem írtam, de az arany egész jó).


Ha a hegyi levegőnél is gyengébb kell, akkor narancs Pall Mall, az már határszint cigi és díszfüst között.

2014. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A zöld(mentolos, ha jól tudom) Marlboro mennyibe kerül? Illetve, ha bemegyek a Nemzeti dohányboltba, akkor kérni kell az eladótól,ugye?
2014. jún. 11. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Zöld Marlboro már nincs Magyarországon.


Igen, ott az eladó a pult mögött, kéred, adja.

2014. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs? Miért? :(

Akkor melyik az, ami még hasonló, mint az általam említett Marlboro?

2014. jún. 11. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyengét vegyél pl a második által ajánlottat, de inkább ne szokj rá.
2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyet vettél kérdező? Milyen volt?
2014. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kék Dunhillt. Nekem nagyon bejön. Csak az a baj, hogy drága.. habár az összes cigi drága már.
2014. jún. 30. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányat szívtál belőle? Vettél azóta új dobozt?
2014. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!