Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb mentolos...

Melyik a leggyengébb mentolos cigi? Olyat légyszi, amit minden trafikban lehet venni.

Figyelt kérdés

Sajnos egyre többször fordul meg a fejemben, hogy de jó lenne rágyújtani, pedig nem dohányzom (elég sok cigifüstöt szívtam az elmúlt pár évben passzívan, így szimatolni nem szeretem, de a vizipipa például jól esik). Minden indok nélkül jön rám ez az érzés, de szerencsére nem olyan gyakori.

Kérlek ne jöjjetek, hogy ne akarjak cigizni. Tudom, hogy káros, de annyi minden más is van, hogy el se hiszem (sokszor az evés is veszélyes manapság, annyi mesterséges anyagot etetnek meg az emberrel, vagy a szmog).

A kérdésre visszatérve: olyan nem női cigit szeretném, ha mondanátok, ami mentolos (szeretem nagyon a mentol aromáját), lehetőleg legyen gyenge, és lehessen minden trafikban venni. És az árát is írjátok majd meg kérlek benneteket, ha nem nagy kérés. Köszönöm.

(Tudom, hogy sok ilyen és ehhez hasonló kérdés van, de azok régiek.)


2014. jún. 14. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Világoszöld Pall Mall - nem tudom hogy kapható-e még, kb. egy éve szívtam ilyet, 0.1mg nikotin van benne, kb 1000 forint lehet
2014. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Narancspallmall sem erős.
2014. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne cigizz ez a legjobb. Bár én is cigizek néha de ma történt hogy nagyon sietnem kellett és sprinteltem 500 métert és majd kiköptem a tüdőm szóval inkább hagyd a francba :D
2014. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De inkább maradj a vizipipánál az nagyon jó és nem is annyira egészségtelen mint a cigi
2014. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szürke dunhill switch, Ezüst marlboro beyond, ezüst pall mall
2014. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Pall Mall Alpine (régi világoszöld). Hegyilevegőt szívni nincs értelme, vagy rendesen cigizz, vagy sehogy.
2014. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne rendes cigit szivj hanem elektromos cigit az olyan h nincs benne nikotin es nem karositja az egeszsegedet az a neve h:bud.
2014. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés, utolsó...
2014. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!