Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elkezdtem tölteni a cigit,...

Elkezdtem tölteni a cigit, ajánlanátok mentolos dohányt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van ilyen? Most cherry és vanília ízesítésű dohányt vettem, kb 40 cigire volt elég az előző, de rájöttem hogy nekem gyenge. Régen zöld multit (mentolos) vagy pattintós kék multit szívtam, nekem az az erősség pont jó. (Kb. 0,5 körüli nikotin, 4-4 kátrány és a másik)

2014. jún. 10. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal dohányba nincs olyan, h mentolos, de olyan van, hogy mentolos hüvely, és pattintós is van. Pattintósban a click márkát ajánlom, nem rég próbáltam ki, és eddig messze az egyik legjobb hüvely szerintem..., legalábbis ebbe a kategóriában. :)
2014. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Be mész a trafikba és megkérdezed. Itt csak az idióta off-olós "A CIGI KÁROS!!4NÉGY" válaszokat fogod kapni!
2014. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van mentolos dohány is: GoldenGate, Domingo, illetve vaníliás mentolos Primus
2014. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én normál LD dohányt használok, primus mentolos papírba töltve :) nem túlzottan erősen mentolos olyan kellemesen, kb azon értékek körül mint amit te írtál :)
2014. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!