Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarom rakni a cigit! De...

Le akarom rakni a cigit! De hogyan?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 10 évesen keztem el cigizni. Azt hittem, hogy menő vagyok tőlle meg minden. De most rájöttem, hogy nagy hülyeség volt mert már nem tudom lerakni. Már volt úgy, hogy 1 hétig nem gyújtottam rá de amikor láttam , hogy valaki cigizik én is megkívántam. Mit tegyek?
2008. júl. 31. 11:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Azigen jól nyomod.Szép szüleid vannak
2010. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A szüleimet ne szidd!! szerinted tudtak róla!!?? Hát nem!

A ha tudták volna akkor nem engedték volna!

2010. júl. 7. 13:26
 13/13 anonim válasza:
Anyám is dohányzott vagy 30 évig,már nem! :) És ilyen ultrahangos szarral szokott le.Új módszer,kevesen ismerik.Lényege hogy ez egy mobil szolgáltatás,tehát pesttől kezdve minden nagyobb városba vannak bizonyos időnként.Fájdalommentes,úgy működik hogy az újjaidra tesznek ilyen csipeszeket,meg a hasadra,meg a lábadra.Ez vagy félóráig rajtad van,közben megy a gép,félóra után leveszi és nem kívánod.Persze a dologhoz hozzátartozik,hogy egy fél szál cigit közben elkell szívni.Most nem írnám le hosszabban,lényeg hogy megy a gép,közbe sokat iszol,és ha vége már nem kívánod.Persze a szokás miatt még évek múlva is eszedbe jut néha,hogy jólenne rágyújtani,de nem a nikotinéhség miatt-és ez a lényeg.Anyám azóta nem gyújtott rá,a cigijét elvettem :D Persze ide is kell akaraterő,ez csak annyiban könnyít hogy a nikotin függést szünteti meg.
2011. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!