Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » MIT TEGYEK? Már otbb mint 2...

MIT TEGYEK? Már otbb mint 2 éve vagyunk eggyut a barátnommel, még mikor nem ismertuk egymást néha cigizett, de miota velem van NEM, tiltom neki mert én nem cigizek és nem is szeretem, (tovább lent)

Figyelt kérdés
ez ido alatt 5! szor cigizett, Ő két hetente vagy honaponként akarna 1-2 szer, de én ennyitse szeretnék, mit tegyek? Hadjam neki vagy nemtom, ha nektek volt hasonló szituáció ak írjátok le azt is, koszi, 20F
2014. jún. 24. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is tiltotta, állandóan vitázott ezen, Úgyhogy titokba cigiztem ;)
2014. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki is van magán élete! Tudom nem szép dolog. De ő is tud dönteni hogy rombolja az egészségét vagy vigyázz rá. Te maximum tanácsokat adsz neki, és ezt ő megfogadja vagy nem.


Man

2014. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk a barátom cigizik, és én vagyok az, aki nagyon utálja. Én nem tiltom neki, nem tépem rongyosra a számat. Elmondtam már neki nem egyszer, hogy mi a véleményem róla. Ha büdös, akkor nem adok neki puszit, elhúzódok, közlöm vele, hogy az. Ezzel lehet leginkább hatni rá, eljutottunk oda- 5 év alatt, hogy már csak napi pár szállal szív, azt is a munkahelyén. Ha velem van, akkor nem szokott.

Szerintem havonta 1-2 alkalom nem sok, de magában rejti a lehetőséget, hogy még többet és még többet akarjon. Persze nem tilthatod meg neki.

2014. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Élvezitek, hogy állandóan baszogatjátok a barátotokat/barátnőtöket? Engem akarna vki megreformálni/leszoktatni, páros lábbal rúgnám ki.
2014. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát utolsó, valószínűleg nem is kellenél ilyen hozzáállással.
2014. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te se nekem, ne aggódj.
2014. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod, másnak se kellenék, jól le lettem pontozva :D
2014. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!