Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha herbálbol szivtam kb...

Botond000 kérdése:

Ha herbálbol szivtam kb 10x-15x lehet tőle valami maradandó bajom?

Figyelt kérdés
nem érem csak mintha butább lennék, lassabban jutnak eszembe a szavak stb

2014. jún. 26. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azért azt halkan jegyezném meg, hogy azokat, amiket Ti, bio és egyéb név alatt megvesztek, mind vegyszerezett szutyok.

Csak a jóisten tudja, hogy mikkel tették ütősebbé a füstölőt..

egy kis patkányméreg, egy kis hígító, egy kis aceton... és kész is a puri.. lehet szívni srácok, aztán majd kórházba kerülsz időben..vagy nem.

2014. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na zt akarnám tudni h meddig marad ez meg, meddig vagyok ilyen ennyi szivástol mi bajom lehet tudtommal egyébkénr acetonos volt , tartósan nem használtam
2014. jún. 26. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

erre csak annyit tudok mondani..hogy nincs két egyforma hópehely..

mindenkinél mást vált ki, lehet, hogy semmi bajod nem lesz, kitisztul, olyan leszel mint régen..vagy maradandó károsodást szenvedtél (erre szerintem is kicsi az esély)

de ugye..ez is változó, mint minden más, kinek hogy reagál a szervezete, drasztikus példa..de:


joci kipróbálja a heroint, csak úgy..miért ne, 1x csak..nem lesz gond belőle, hisz attól még senki sem szokott rá.. joci szervezete rászokott az első használat után, függő lett.


tomi kipróbálta a heroint, már tucatszor is élt vele, de még nem alakult ki nála függőség.


ez fiktív! történet volt, habár a való életben, lehet van rá példa is.


de remélem, ennyi neked elég is volt..aceton..te jó ég.

2014. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen elég , köszönöm , hát nem érzem hogy kívánnám csak kiváncsi voltam h lehet e valami maradandó bajom függőségtől nem félek mert nem kívánom
2014. jún. 26. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

félre értettél :D

én nem a függőség kialakulásáról beszéltem (főként)

hanem arról, hogy a szervezetedben más reakciót válthatott ki, mint másnál.


a saját érdekedben ajánlom..hogy állj le ezekkel a szintetikus drogokkal..sőt! eleve a drogokkal..

de ha mindenképp szívni szeretnél, akkor szerezz be "inkább"füvet.

2014. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2014. jún. 26. 20:59
 7/9 anonim válasza:
kattogni fogsz
2014. jún. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2015. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű,én napi 1g-t toltam,de szerencsére helyre jöttem,pedig majdnem szétmentek a veséim,és a memóriám sem volt a legjobb.
2018. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!