Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » MIT TEGYEK? Már tobb mint 2...

MIT TEGYEK? Már tobb mint 2 éve vagyunk eggyut a barátnommel, még mikor nem ismertuk egymást néha cigizett, de miota velem van NEM, tiltom neki mert én nem cigizek és nem is szeretem, (tovább lent)

Figyelt kérdés
ez ido alatt 5! szor cigizett, Ő két hetente vagy honaponként akarna 1-2 szer, de én ennyitse szeretnék, mit tegyek? Hadjam neki vagy nemtom, ha nektek volt hasonló szituáció ak írjátok le azt is, koszi, 20F
2014. jún. 26. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem a kutyád, hogy megmond neki, mit lehet és mit nem.

Ha valaki azért beszólna, mert két hetente rágyújtok, akkor mehetne isten hírével...

2014. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én már az elején megmondtam volna neked, hogy mégis minek akarsz megváltoztatni? Elején is tudtad, hogy dohányzik. Most a havi 1-2x az lófiszf @sz.
2014. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
eleinse cigizett, és elottemse, csak ak amikor még volt barátja
2014. jún. 26. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írd le magyarul is :D
2014. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minekamilye?
2014. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
irigylem a problémádat. A párod pedig sajnálom ha ennyire bele akarsz szólni a dolgaiba.
2014. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

MI az, hogy tiltod neki? Felnőtt ember, azt csinál, amit akar, ebbe nincs beleszólásod. Maximum elmondhatod a véleményedet, és KÉRHETED, hogy ne cigizzen vagy ritkábban gyújtson rá, de ennyi. Ha nem fogadja meg, akkor pedig eldöntöd, hogy beletörődsz, vagy szétváltok.


Egyébként személyes véleményem szerint a havi pár alkalom egyáltalán nem sok.

2014. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a nagy problémád, hogy kéthetente elszivna 2 cigit?
2014. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha én lennék a barátnőd és azt mondanád,hogy megtiltod,hogy cigizzek egy marék égő csikket nyomnék a szádba,leköpnélek és elhagynálak.

Szegény barátnőd nem irigylem.

2014. jún. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
74%

Ha velem a barátom közölné, hogy MEGTILTJA, hogy cigizzek, úgy kivágnám, mint macskát szarni. Nem azért, mert a cigi fontosabb, meg blabla, egyszerűen a szüleinken kívül SENKINEK sincsen joga ilyen szinten/módon beleszólni a másik dolgában.

A másik, amit még nem értek. Miért csak a dohányos lehet tekintettel a nem dohányosra?? A melegekre se lehet egy rossz szót szólni, se a fogyatékkal élőkre, se senkire, de a büdös bagóst le kell nézni és meg kell vetni, mert milyen gusztustalan, hogy valaki dohányzik. Hát basszus.

2014. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!