Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek megéri kiprobálni...

Szerintetek megéri kiprobálni a djarum és stb kategóriájú cigiket?

Figyelt kérdés
Mármint sose cigiztem mert nem szeretem a sima cigi szagát meg izét vagyis nem tudom ez mennyire ize amit akkor éreztem amikor cigis csajjal smároltam. Az ilyen djarum meg stb "különlegesebb" cigiknek az illata nem rossz az tudom h az ára is olyan szerintetek megéri kiprobálni?
2014. jún. 28. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak,akkor próbld ki,a Djarum nagyon jó :D
2014. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer megéri, amúgy nem nagy durranás. Inkább veszek vmi jobbféle szivarkát vagy 3 doboz sima cigit az árából.
2014. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az íze miatt akarod kipróbálni vegyél almás vagy epres lifát (egyetemi kolikban a legkönnyebb hozzájutni) ez slim cigi, gyengus, tehát mivel nem cigizel nem fogsz köhögni tőle nem fájdul meg a fejed valamint nagyon jó eper/alma ízük van. A Djarummal az a baj h a gyakorlottabb dohányosoknak van kitalálva, ha alapból cigizel isteni finom, de amugy csak egy szegfüszeg ízű köhögést fogsz vele összehozni :D Kétezer forintért xD
2014. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalt láncdohányosoknak nem való, mivel k urva gyönge a szegfűszeg miatt, ezért is nem éri meg. Inkább a Spice Islands nevű szivarkáját próbáld ki a Djarumnak, na az jó.
2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt érdemes tudnod, hogy Djarum Indonéziában ahonnan származik, az olcsó szar cigik közé tartozik, csak a különleges íze, és jó design-ja miatt, nálunk prémium cigiként árulják. De Kint a szegényeknél látni főleg.


Kint egy doboz Djarum kb 10 000 IDR ami kb 200 Ft. Egy doboz Marlboro pedig majdnem a duplája.


BTW szerintem egy próbát megér, de legyél tisztában vele, hogy elég tisztességesen lehúznak érte ...

2014. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!