Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemzeti dohányboltban elkérik...

Nemzeti dohányboltban elkérik a személyit?

Figyelt kérdés
3 hónap múlva leszek 18 éves, de sokkal idősebbnek nézek ki. Egyébként nem dohányzok csak ki szeretném próbálni a cseresznyés Djarum black-et.

2014. júl. 1. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkérik.
2014. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én harminc vagyok és látszik is rajtam, mégis elkérte ugyanaz a csaj pár napon belül kétszer, szóval úgy készülj. Nagyon keményen meghágják őket, ha kiskorúnak adnak el tiltott cuccokat. Nem véletlenül járnak mindenfelé próbavásárlók, akik épphogy nem nagykorúak.
2014. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha nagyon idősnek nézel ki, akkor nem biztos. Mivel nem kérik el mindenkitől. Csak aki fiatalnak látszik. Van olyan ismerősöm, aki 23 éves, de mindig elkérik tőle, mert nagyon fiatalnak látszik :D

Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha megkérnél valaki ismerőst, hogy vegye meg neked.

2014. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elszokták kérni mert figyelik őket, és komoly bírságot kapnak ha fiatalkorút szolgálnak ki, és mivel sokszor látásból nem lehet levenni hogy valaki elmúlt már 18 így inkább biztosra mennek.

Barátnőm is dolgozik trafikban és mondta hogy egy 16 évesnek kinéző 23 éves sráctól kérte el a személyit és égett is a feje miatta, de nem látszott ki 18 nak sem ezért kérte el. Meg a főnöke is figyeli mert sokszor ő is bent van ha pakolni kell vagy más dolga van. És a barátnőmnek is észnél kell lennie mert egyszer majdnem baj lett abból hogy bement egy 18 év alatti személy.

2014. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ehj köszönöm! :D
2014. júl. 1. 10:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy elkérték-e
2014. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Tőlem nem szokták, bár amikor egyszer iskolatáskával mentem órára (egyetem), akkor elkérték :D. Meg amikor megborotválkozok, akkor szokták néha. De ha látják rajtad, hogy magabiztosan kéred, kéthetes borostád van, akkor annyira nem szokták elkérni, legalábbis mifelénk.
2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah... és a rendőrségi személyit helyettesítő papíromat sem fogadták el... ellopták a tárcámat... utána volt az, hogy szidtam az édesanyját annak, aki ilyen szigorúan bünteti őket, hogy ennyire óvatosak...
2014. júl. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok,a múlt hónapban volt egy megbeszélésem.Előtte megborotválkoztam,laza kiöltözés,aztán beugrottam cigiért...és elkérték a személyit... :-D
2014. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2014. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!